Будівництво Котеджів в Тулі

Малоповерхове будівництво в Тулі і Тульській області
Можливо, Ви зіткнулися з таким поняттям, як малоповерхове будівництво вперше. Але це не означає, що раніше ви не бачили таких будинків. Малоповерхове будова - це житловий будинок, дача, баня та інші господарські будівлі, кількість поверхів в яких не перевищує трьох.


Найбільш часто зустрічаються на ринку нерухомості і будівельних послуг є котеджі або приватні будинки. Як правило, відмінності між ними несуттєві. Але прийнято вважати, що котедж - це більш новий і комфортний будинок, побудований з дотриманням технології малоповерхового будівництва.


Традиційно відмінності в технологіях будівництва котеджів полягають у використовуваних матеріалах і терміни його зведення. У нинішній ситуації розвитку нових технологій, швидкість зведення будинку може становити всього 1-2 місяці. Причому якість будинку від такого швидкості ніяк не страждає, а навпаки, вважається високим.


У першу чергу, швидкобудуюємі будівлі - це каркасні будинки і котеджі блочного типу. Причому, каркаси будинків збираються на виробництві, тому більша частина робіт вже зроблена саме там. На будівельному майданчику залишається тільки зібрати всі елементи воєдино. Каркасні будинки придатні для постійного проживання, вони прекрасно зберігають тепло і дуже міцні. Каркас будинку може бути виконаний з дерева або легких сталевих конструкцій, що дозволяє витримувати великі навантаження на 1 квадратний метр площі.
Будівництво котеджів з блоків у Тулі - ще один варіант для швидкого зведення приватних будинків в Тулі. Причому піноблоки, є найбільш популярними серед різноманіття матеріалів. Вартість котеджу в Тулі і Тульській області, побудованого з піноблоків найбільш прийнятна за співвідношенням ціна-якість. Будинки з такого матеріалу будують на довгі роки, і навіть примхлива погода не здатна їх передчасно зруйнувати. Єдина умова для блокових будинків - обов'язкова зовнішня обробка будь-яким матеріалом - сайдинг або облицювальна цегла.


Малоповерхове будівництво котеджів з дерева можна назвати найбільш екологічним видом будов. Брус для зведення котеджів буває наступних видів:
• Оциліндрований.
• Клеєний.
• Профільований.

Будівництво котеджів з Нуля

Будівництво Котеджів з Нуля

Будівництво Котеджів Ключ