Будівництво Котеджів Проекти

Універсальність конструкції даних будівель дозволяє успішно втілити найбільш складні архітектурні проекти.

Даний вид відрізняється від традиційного, зовнішнім виглядом і способом обробки.Це доступний будівельний матеріал, який користується великою популярністю при будівництві котеджів, будинків, дач, бань та альтанок.Основні його переваги - невисока вартість і естетичний зовнішній вигляд.

Працювати з оциліндрованою матеріалом можуть тільки люди, які мають певний рівень професіоналізму.Всі будинки дерев'яні брусові виглядають красиво і не вимагають зовнішньої обробки.

Особняк в котеджному селищі в Новій Москві

Будинок для гостей на території елітної садиби в Одинцовському районі Підмосков'я

На фото: інтер'єр ванної кімнати в особняку

На фотографії вище: інтер'єр малої вітальні першого поверху в маєток

Будівництво дерев'яних будинків, котеджів
До того, як приступити до будівництва дерев'яного котеджу, слід визначитися з породою дерева, яка буде використовуватися при будівництві.Як правило, застосовується модрина, сосна або сибірський кедр.

А якщо обладнати вуличний басейн системою підігріву води, задоволення від водних процедур можна отримувати не менше півроку.І, незважаючи на це, ще небагато власників приватних будинків і котеджів в Криму можуть похвалитися персональним басейном на задньому дворику.Багато хто думає, що проектування басейну і його монтаж - клопітка і тривалий захід.

При цьому ціни на заміському ринку не знижуються і не ростуть - експерти говорять про що триває вже кілька років стагнації. Котедж для постійного проживання має сенс купувати не далі 30 км від МКАД - це відстань вважається прийнятним для тих, хто збирається їздити на роботу в Москву щодня. Котеджі варто вибирати поряд з великими населеними пунктами - тільки в цьому випадку у відносній близькості буде необхідний набір інфраструктури.

Будівництво котеджів з Панелей

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Прайс

Будівництво Котеджів Робота

Будівництво котеджів під ключ