Будівництво Будинків Дач Котеджів

Види бруса для будівництва заміських будинків:

 

Під час будівництва котеджів, будинків або лазень з використанням бруса, слід звертати увагу не тільки на сам проект будівлі, а й на матеріал.На будівельному ринку, під загальним поняттям «брус» пропонуються різні види даного матеріалу, які мають ряд істотних відмінностей.Вибір буде залежати від призначення майбутньої будівлі, особистих уподобань власника та розміру бюджету на будівництво.Від якості використовуваного дерев'яного матеріалу буде прямо залежати і вартість будинку з бруса.

 

будинок від бюстгальтера  
Брюс традиційний

 

є найдешевшою формою подиві простий з будівельного матеріалу, який має dolguû темі я Застосовність сотні років тому, Так і сучасній будівлі.Не дивлячись на зміни в технології і якості обробки, суть його залишилася незмінною.Ялина, сосна, модрина, кедр - визнані кращими породами дерев для виготовлення продукції та побудови житлових будівель.

 

Цей вид бруса має вигляд звичайного колоди, яке з усіх боків стесати до прямокутної форми.Такий матеріал дуже простий у використанні, з його допомогою можна легко робити кутові з'єднання і широко використовувати в різноманітних сферах будівництва.

 

Брус оциліндрований

 

будинок з оциліндрованого бруса  
Даний вид відрізняється від традиційного, зовнішнім виглядом і способом обробки.Це доступний будівельний матеріал, який користується великою популярністю при будівництві котеджів, будинків, дач, бань та альтанок.Основні його переваги - невисока вартість і естетичний зовнішній вигляд.

 

Працювати з оциліндрованою матеріалом можуть тільки люди, які мають певний рівень професіоналізму.Всі будинки дерев'яні брусові виглядають красиво і не вимагають зовнішньої обробки.

 

Брус профільований

 

Поява різних видів даного продукту відбувалося в різний період часу.Слідом за колодою оциліндрованою, будівельний ринок представив профільований товар - дуже зручний для будівництва матеріал.Завдяки застосовуваної системі «шип-паз», яка наноситься по обидві сторони бруса, будівництво будинків з його використанням нагадує збірку конструктора.

 

Брус клеєний

 

На наступному етапі розвитку бруса з'явився новий вид даного будівельного матеріалу - клеєний профільований брус.Головна особливість такого різновиду матеріалу - для його виготовлення використовується цільне дерево, або дерев'яні Лемеля, які після просушування та обробки склеюються між собою.

Будівництво Недорогих Котеджів

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво Будинків Бань Котеджів