Будівництво дерев

Будівництво дерев'яних будинків, котеджів  
До того, як приступити до будівництва дерев'яного котеджу, слід визначитися з породою дерева, яка буде використовуватися при будівництві.Як правило, застосовується модрина, сосна або сибірський кедр. 

 
Для того щоб уникнути утворення цвілі і грибків, а також зараження деревопоражающімі комахами, поверхня деревини обробляється антисептиками, а щоб підвищити вогнестійкість, дерев'яну конструкцію слід просочити спеціальною речовиною, яка називається антипіренами. Під час пожежі ці речовини починають плавитися і утворюють на деревині певну плівку, яка ускладнить доступ кисню і запобігши загоряння.

Однак антипірени не повинні викликати корозію металу і впливати на лакофарбові поверхні, які будуть наноситися на деревину.Сьогодні існують комбіновані засоби захисту дерев'яних конструкцій від гниття і вогню - це ексіполімерние композиції.Незаперечно лише використання універсальних захисних засобів для дерев'яних будинків.
Після того, як ви преод ...

Газобетон. З його використанням ведеться малобюджетне і малоповерхове будівництво котеджів.Блоки можна легко розпиляти, тому геометрія будинку може бути найрізноманітнішою.

Має різні за якістю теплоізоляційними властивостями, макіяж.Кожен сорт шлакобетона має свій певний набір властивостей, тому при будівництві враховується клімат місцевості і призначення заміського будинку.

Двоповерховий багаторівневий заміський котедж, виконаний в оригінальному стилі. Мається цокольний поверх з підсобними приміщеннями. На першому поверсі знаходяться: вітальня-їдальня, кухня, два кабінети, хол, ванна кімната, санвузол.На другому поверсі розташовані: дві спальні, коридор, санвузол і ванна кімната. Даний проект відрізняється зручним закритим входом, компактністю (майстерня і додаткові приміщення знаходяться внизу), широкими і великими вікнами, що додає внутрішньої частини будівлі більше світла

Будівництво Котеджів в Psd

Будівництво Котеджів це

Будівництво Котеджів

Будівництво Котеджі