Будівництво котедж таунхаус

Заміська нерухомість від компанії «Союз» - це гарантія дотримання усіх стандартів якості в відповідно до сучасних стр оітельнимі технологіями, це будинки з зручним плануванням, що представляють в цілому єдиний архітектурний ансамбль, що додає котеджним селищам від «Союзу» гармонійний зовнішній вигляд.

 

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити готові котеджі або будуємо на замовлення в своїх селищах.Ви можете почати реалізовувати свою мрію і купити заміський будинок вже зараз.Для зручності ми можемо надати розстрочку оплати при продажу котеджу.

 

будем Tak будинки на продаж  в Іпотечний калькулятор.

Як правило, будують з каменю, тобто з цегли або із залізобетону, дерев'яні елітні будинки будують рідко, хоча сучасна технологія дозволяє будувати надійні елітні будинки з клеєного колоди або бруса.

Але найчастіше елітні будинки будують за каркасно-монолітною технологією, роблячи просторовий монолітний каркас, а стіни і перегородки - з цегли.Такі монолітно-цегляні будинки дуже міцні і екологічні, і їх можна зробити будь-якої форми.

Якщо Ви хочете ознайомитися з варіантами побудованих нами котеджів - фото, вміщені на сайті, допоможуть отримати уявлення про зовнішній вигляд дерев'яних будинків.Ви також можете зв'язатися з нашими фахівцями і задати всі питання, які дозволять Вам зробити остаточний вибір.

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво котеджів з Нуля

Будівництво Котеджів Прайс

Будівництво Котеджів Ключ