Строительство деревянных коттеджей

Дерев'яні будинки знову знаходяться на піку популярності. Вони екологічні і довговічні. Проживання в таких котеджах відрізняється високим рівнем комфорту. Також варто відзначити хорошу здатність зберігати тепло. Завдяки цьому в них комфортно перебувати в будь-який час року. Для створення дерев'яних котеджів використовуються різні типи матеріалів.

Матеріали, застосовувані для зведення будинків

Будівництво дерев'яних котеджів

Для будівництва котеджів використовують дерево найвищої якості. Перед використанням воно проходить кілька етапів підготовки. Завдяки цьому вдається домогтися мінімальної усадки і збереження всіх його позитивних якостей.

При будівництві сучасних котеджів використовується клеєний брус. Він виробляється за новітньою технологією. Так, для створення готового матеріалу береться тільки самі якісні ламелі з міцної деревини. Вони склеюються між собою особливим методом, утворюючи вироби правильної геометрії.

Вашему вниманию представлена удобная бытовка приобрести, которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Клеєний брус має ряд переваг перед іншими будівельними матеріалами. Так, він не розтріскується, суттєво покращує теплоізоляцію будинку. Завдяки йому будівництво дерев'яних котеджів і фінських будинків можливо в будь-якому регіоні - незалежно від кліматичних умов. При цьому будівельники можуть застосовувати різні технології зведення будівель.

Особливості сучасного будівництва дерев'яних котеджів

Професіонали виділяють кілька методик, використовуваних при створенні котеджів з клеєного бруса. Серед них можна назвати такі: брус утепленням, каркасне будівництво.

Брус з утепленням - унікальна методика, що дозволяє створювати міцні теплі будинки без додаткових витрат. Для цього внутрішні порожнині стіни заповнюються спеціальним теплоізоляційним речовиною. Надійно з'єднуючись з брусом, воно значно покращує звуко - і теплоізоляційні характеристики котеджу. При цьому зберігаються всі переваги дерева, такі як екологічність, безпека та багато інших.


Швидке зведення будинку з мінімальними витратами можливо при використанні каркасного методу. Його суть полягає в тому, що всі складові майбутньої конструкції підбираються і готуються заздалегідь. Будівельникам залишається тільки зібрати будинок у відповідності з маркуванням. Комплекти збираються і готуються із застосуванням високоточної обладнання, яка прораховує найменші деталі. Кріпильні деталі також додаються.


Преимущества антисептика Woodex Base

Будівництво та ремонт котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Строительство дома зимой

Строительство крыши деревянного дома

Строительство каркасно-щитовых домов