Межэтажные лестницы и онлайн фитнес клуб

Вітаємо всіх гостей нашого сайту. Ми продовжуємо черговий цикл галерей сходових конструкцій. Сьогодні, ми вирішили трохи розглянути цікаві варіанти сходів, що розміщуються між поверхами. Приступимо до розгляду теми «Фото: Міжповерхові сходи».


Сходи діляться на кілька типів, ми назвемо два з них, а саме міжповерхові і зовнішні конструкції. Відмінність між ними очевидна. Зовнішні сходи застосовуються на вулицях і служать для підйому на верхній поверх або горище. Міжповерхові сходи встановлюється тільки всередині приміщення, якщо мова йде про приватний будинок.

Щоб більш наочно показати і охарактеризувати, які ж бувають міжповерхові сходи і де їх частіше застосовують, ми вирішили виділити одну з галерей в циклі сходових конструкцій. Представлені вашій увазі кілька фотопідбірок повинні допомогти зрозуміти, які ж бувають дизайни і використаний інтер'єр для міжповерхових сходів.

Як ми раніше вже заявляли, пріоритетом сайту Stroy Lend залишається всього лише обізнаність наших відвідувачів. Ми не прагнемо до мети, умовити Вас до купівлі чогось, так як виробництвом і реалізацією сходів і інших будівельної продукції не займаємося. Сподіваємося, що побачена нижче фотогалерея залишить тільки корисні і позитивні враження.

Фото міжповерхові сходи №1
Маленькі гвинтові сходи у відмінному колір гармонує з стелею і підлогою. Кімната досить нудного кольору, але інтер'єр рятують дві картини в яскравих кольорах.

Фото міжповерхові сходи №2
Дизайн як кімнати, так і самої сходи виглядає в стилі хай-тек. Нішу під сходами використовували дуже вдало.

Фото міжповерхові сходи №3
Тут ми можемо побачити незвичайне використання скла та перил. Якщо придивитися до всієї конструкції в цілому, то вона виглядає дуже гармонійно.

Фото міжповерхові сходи №4
Цей варіант виконаний в спокійному домашньому стилі. Крісло-гойдалка, столик, ваза - все це разом відмінно гармонує. Що тут скажеш, теплий і затишний інтер'єр.

Фото міжповерхові сходи №5
Багатьом сподобається ця модель, так як блискучий метал відмінно вжився в конструкцію сходів, виглядає дуже сучасно і класично в той же час.

Фото міжповерхові сходи №6
Хай-тек перила і популярний стиль сходи, чудово виділяється в загальній досить звичайній обстановці. Відзначимо, що поряд стоїть вазон з квіткою прикрашає практично будь-який вид сходів.

Фото міжповерхові сходи №7
Сказати, що інтер'єр на цьому варіанті хороший, буде неправдою. Багато предметів інтер'єру не збігаються по колірній гамі. Мабуть, сходи тільки встановили і надалі буде зміна інтер'єру. Хоча у всіх різний смак, все одно приділяти увагу добірці деталей варто якомога уважніше.

Фото міжповерхові сходи №8
Ми тут бачимо класичний і масивний стиль междуэтажной сходів. Модель самої сходів дуже гармонійно поєднується з усіма деталями інтер'єру.

Фото міжповерхові сходи №9
Рідкісний екземпляр гвинтових сходів. Приємний дизайн і навіть незвичайний. Піднімаючись по такій конструкції, чекаєш на іншому поверсі щось незвичайне. В принципі для такої моделі підійде будь-який інтер'єр, головне, використовувати в декількох місцях такий же колір.

Фото міжповерхові сходи №10
І в закінченні галереї хочеться виставити такий екземпляр. Приємна модель сходів. Ніякої помітності і зайвих ліній, все дуже стримано, міцно і красиво, як і лев, зображене на цій картині. Видно, що всі в цій кімнаті підібрано зі смаком і притому хорошим.

Де ставити будинок? Интер-Декор

Як заливати фундамент взимку

​Деревянные лестницы для дома

Кованые лестничные конструкции