Преимущества и недостатки каркасного дома

Каркасний будинок є дуже теплим, завдяки чому витрати на опалення, значно знижені. Якщо газова магістраль розташована далеко від дому, не варто до неї підключитися.


Для такого житла буде достатньо установки під вікнами конвекторів та створення комфорту ніг - плівкового теплої підлоги. Також така будова має легку й міцну конструкцію. Каркасний будинок є самим легким будинком. Завдяки його зведення навантаження, яка припадає на основу, буде мінімальна, внаслідок чого вартість фундаменту можна істотно знизити. Для зведення подібної споруди знадобиться трохи часу. Можна пройти всі етапи будівництва лише за сезон. До речі, працівники спеціалізованої компанії КарпатиБудКаркас, яка представлена на сайті, будівництво виконують за каркасною технологією. Для неї характерна виважена цінова політика.

Однак у каркасного будинок є і мінуси. є домом-термосом. Якщо монтаж пароізоляції був виконаний правильно, тоді він взагалі «не дихає». Тому-то готуючи зведення каркасного будинку, необхідно грамотно спроектувати вентиляційну систему. Сьогодні існує багато подібних систем. Найбільш підходящою буде примусова припливно-витяжна вентиляція, що має систему рекуперації, при якій вступник повітря підігрівається в теплообміннику допомогою видаляється.


Пар є головним ворогом каркасника. У ньому міститься волога, яка згодом потрапляє у конструкцію, з-за чого може відбутися його деформація, а також з'явиться грибок.

​Преимущества стеклянных лестниц в вашем доме

Строим теплый и недорогой дом из пенобетона

Кухонні мийки достоїнства і недоліки

Строительство крыши деревянного дома

​Преимущества эротического массажа