Що в моді (які двері зараз в моді)


Як такі, в моді як і раніше класичні двері з деревного полотна. Вони гарні в ставних класичних інтер'єрах великих житлових просторів. А от більшість інших стилів трансформувало двері в звичному для нас розумінні в різні полегшені конструкції міжкімнатних перегородок. 

Це невагомі перегородки, як правило, на напрямних, а не звичні - орні, вмонтовуються в дверну коробку. Такі мобільні перегородки можуть мати різну форму, бути як міжкімнатними, так і просто зонує простір (зону спальні, робочу зону кухні). Перегородки візуально значно полегшують простір, не створюють «сот», оскільки не виділяються так яскраво. Виготовлені з напівпрозорого матеріалу, вони пропускають світло, змушуючи його грати. Перегородки можуть бути будь-якої форми та конфігурації, що вигідно відрізняє їх від дверей.


Нарешті, вони займають значно менше фізичного простору, ніж орні двері, хоча і можуть зажадати дещо більше матеріальних ресурсів. Розсувні перегородки з напівпрозорого скла, пластику, металу, МДФ або полімерних матеріалів, все частіше зустрічаються в інтер'єрах, створюючи конкуренцію орним дверей. Втім, всі функції дверей перегородки не виконають.


Наприклад, максимальну шумоізоляцію забезпечать лише дорогі перегородки, але всі сучасні двері. Та й почувати себе в приватній зоні комфортніше за дверима, а не за перегородкою. Справедливості заради варто відзначити, що подібне рішення добре для невеликих, динамічних інтер'єрів, де кожен сантиметр повинен бути максимально функціональний. Якщо ж говорити про великих будинках, про просторих, ставних інтер'єрах або про переважання захищеності і шумоізоляції, то оптимальний варіант - звичні класичні двері.

Доводчик двери своими руками

Заливка підлоги: робимо самі

Как построить дачный дом

Алюмінієві окна та двері