Покрівельний пиріг


Тип покрівельного покриття визначається формою даху, традицією, призначенням споруди. Кожен тип покрівлі призначений для певних умов застосування. Найбільш складна конструкція покрівельного пирога для покрівлі над мансардою - а саме це рішення є в даний час найбільш поширеним. Покрівля виходить дорожче, ніж старомодна проста конструкція, проте вона дає можливість повноцінно використовувати весь простір будинку.


Покрівля будинку піддається впливу цілого ряду факторів, з яких основні: атмосферні опади, вітер, радіація, перепади температур, водяні пари зсередини будівлі, хімічно активні речовини, механічні навантаження, діяльність микрорганизмов, комах. Тому "покрівельний пиріг" складається з декількох шарів, кожен з яких виконує свою функцію і розташовується в певному місці. Шари повинні бути розташовані (знизу вгору) із зменшенням їх пароізолірующую і збільшенням теплоізолювальної здатності. Залежно від типу покрівлі визначаються також необхідність і тип гідроізоляційної плівки, потреба в звукоізоляції і т. Д.

Паробар'єр скатного даху. Для забезпечення нормального вологісного стану покрівельної конструкції необхідно в її складі передбачити паробарьер. Це самий нижній шар "покрівельного пирога", який розташовується з внутрішнього боку утеплювача і виконується із спеціальної плівки. Паробар'єр оберігає утеплювач і всю покрівлю від парів вологи, що піднімаються зсередини приміщення разом з теплим повітрям. Волога впливає на елементи конструкції даху руйнівно. Особливо висока вологість усередині недавно побудованих або відремонтованих будівлях. Якщо дах непаропроніцаема, волога затримується в утеплювачі у вигляді конденсату. Причому кількість вологи, що утворюється тим більше, чим більше різниця зовнішньої та внутрішньої температури. Особливо важливий захист від водяної пари в приміщеннях басейнів, тренажерних залах, музеях, лікарнях.

Матеріалом для паробарьера може служити армований поліетилен, поліпропілен. Ці матеріали мають різний ступінь паропроникності і вибираються фахівцем. Паропроніцанію, однак, відбувається на молекулярному рівні, і плівка повністю не захищає конструкцію. Тому необхідна вентиляція покрівлі, для чого в скатних дахах влаштовують спеціальні вентиляційні зазори: внизу покрівельної конструкції і ближче до коника - тоді конструкції даху краще зберігаються.

Будівництво дерев

Епоксидні підлоги

Піч для лазні

Монтаж козирка