Укладання рулонних покриттів.

Рулонні покриття оптимальні для дахів з ухилом 3-11 градусів, верхньою межею вважається 50 градусів. Покриття кладеться на суцільне, рівну основу: бетон, цементну стяжку або профнастил, причому сусідні смуги укладаються внахлест. Варто відзначити приимущество профнастилу, так зробити дах з профлиста своїми руками цілком реально. Шар або приклеюється суцільний або часткової приклейкою (дихаюча покрівля) за допомогою мастики або клею, або може наплавляти із застосуванням особливого нагрівального обладнання.


Шви герметизуються за допомогою спеціальних клеїв або самоклеючих смуг з використанням спеціальних нагрівальних приладів. Покрівля може складатися з одного або декількох шарів і швидко монтується. Вага готового покриття, залежно від числа шарів, може становити 5-12 кг.
У випадку, коли рулонна покрівля "вимагає" утеплювача, застосовуються жорсткі теплоізоляційні матеріали.

У цьому плані хотілося б відзначити одну з новинок 2004 року: OL-K-TOP (виробник - SAINT-GOBAIN ISOVER). Це новий вдосконалений продукт для утеплення плоских покрівель. OL-K-TOP являє собою жорстку скловолокнисту плиту, яка відрізняється збільшеними показниками по опору навантаженні - 70 kPa (EN 826).

Досягнуто це завдяки застосуванню системи крімплінга (crimpling) волокон при виробництві цього продукту. Є можливість застосувати вентиляційні канавки, які покращують вентиляцію теплоізоляційного шару і прискорюють виведення вологи з покрівлі. Це особливо важливо у випадках, коли всередині будівлі з об'єктивних причин передбачається наявність підвищеної вологості.

Кондиціювання повітря

​Укладка керамической плитки

Виробництво клеєного брусу