Будівництво Котеджів це

Строительство коттеджей Хочете змінити квартиру в галасливій і брудному місті на затишний заміський котедж? Немає нічого простіше! Звернувшись в нашу будівельну компанію, Ви отримаєте свій новий будиночок в екологічно чистому районі в найкоротші терміни.Наші технології будівництва дозволяють розпочати роботу в будь-який час року, тому навіть суворою зимою Ви можете сміливо прийти до нас, і ми почнемо роботу.

 

і заміських будинків - основна спеціалізація нашої компанії.Маючи багатий і успішний досвід роботи в даному напрямку, ми можемо запропонувати Вам найсучасніші рішення в будівництві, найнадійніші матеріали та вигідні умови співпраці.

 

Ми не просто будуємо котеджі і заміські будинки, ми супроводжуємо повний цикл робіт починаючи від проектування до обробки за вимогами замовників (зовнішня, внутрішня або повний комплекс).Ви вибираєте матеріали для оздоблення, а ми втілюємо в життя всі ідеї та побажання.

 

Наші будівельні матеріали

 

У своїй роботі ми використовуємо найпопулярніші та якісні матеріали, завдяки яким нові котеджі прослужать не один десяток років, зберігаючи тепло, затишок і привабливість.

 

Цегляні котеджі. Користуються великою популярністю, оскільки мають високу надійність.Але будівництво з цегли кілька застаріло, тому швидкість зведення будинку буде помітно нижче.З іншого боку, за допомогою цегляної кладки можна зробити оригінальне зовнішнє оформлення котеджу в процесі його будівництва.

 

Пінобетон. Сучасний надійний матеріал, має невисоку вартість і зручний в будівництві.Надійний і довговічний. Будівництво котеджів з пінобетону - це швидка і якісна робота наших фахівців.

 

Газобетон. З його використанням ведеться малобюджетне і малоповерхове будівництво котеджів.Блоки можна легко розпиляти, тому геометрія будинку може бути найрізноманітнішою.

 

Šlakobeton. Має різні за якістю теплоізоляційними властивостями, zavisâŝie по granulirovki макіяж.Кожен сорт шлакобетона має свій певний набір властивостей, тому при будівництві враховується клімат місцевості і призначення заміського будинку.

Будівництво Котеджі

Будівництво Котеджів Дач

Будівництво Котеджів