Водостічна система


Водостічна сістемаСегодня на українському ринку наданий досить широкий асортимент водостічних систем різного дизайну і вартості: з оцинкованої сталі, жерсті, металу з полімерним покриттям, полівінілхлориду (ПВХ), а також міді і титан-цинку. Кожна з них має свої переваги і недоліки. Отже, що вибрати?


Єдина перевага відсотків з оцинкованої сталі або жерсті - низька вартість. А ось недоліків хоч відбавляй. Справа в тому, що ці матеріали дуже схильні до корозії, крім того, через малу теплового розширення взимку при утворенні льоду труба може лопнути або розійтися по швах. Жесть - дуже м'який матеріал, тому навіть при незначному механічному впливі на ній утворюються вм'ятини. Та й цинкове покриття при частих кислотних дощах через 2 роки окислюється. Термін служби цих водостічних систем невеликий - всього 10-15 років, а потім їх доведеться міняти.


Як робити монтаж водостічної системи


Водостоки зі сталі з полімерним покриттям дещо дорожче систем з ПВХ, але й ряд переваг значно більше. По-перше, деталі таких водостічних систем мають однакове покриття і колір з двох сторін, т. Е. Забезпечується висока корозійна стійкість і довговічність. По-друге, дана система добре переносить температурні коливання (від -50 ° C до +110 ° C), що дозволяє не застосовувати спеціальні розширювальні елементи. До достоїнств відсотків з полімерним покриттям можна віднести також високу міцність елементів, достатню колірну гамму, система не вимагає щорічного обслуговування. Основний недолік - складності транспортування та монтажу. Справа в тому, що будь-який дефект не тільки зіпсує зовнішній вигляд водостоку, а й посприяє розвитку корозії, що в свою чергу скоротить термін «життя» системи.


Водостоками еліт-класу по праву вважаються системи з кольорових металів. Для їх виготовлення зазвичай використовують мідь і титан-цинк, що робить конструкцію стійкою до корозії, атмосферних впливів, до механічних і температурних навантажень. Термін служби такого водостоку - мінімум 150 років. Єдиний мінус - висока вартість.

​Тротуарна плитка

Монтаж козирка

Внешняя защита