Будівництво Котеджів Centorio Hebel

Стиль і якість, доступні ціни та оперативність - ось основні принципи, на які орієнтований кожен співробітник нашої компанії.Застосування унікальних технологій і відпрацьованих, відмінно зарекомендували себе методик дозволяє в короткі терміни розпочати типове будівництво котеджів за наявними у нас проектам.Якщо наші пропозиції виявляться не зовсім тим, що Вам хотілося б бачити, ми візьмемося за проектування котеджів з газобетону, пінобетону, легких піноблоків, орієнтуючись на Ваші індивідуальні побажання.

Буває, що замовник приходить до нас з уже наявними ескізами і начерками.У подібних випадках нам залишається, як правило, всього лише внести мінімальні коригування та перейти до будівельних робіт. Будівництво котеджів за готовими проектами зручно тим, що економить час на самому проектуванні.

 

Все заміські будинки, створені руками наших фахівців, відповідають існуючим вимогам та стандартам, з запасом укладаються в нормативи по шуму та екологічної безпеки.

 

На сайті Ви зможете знайти готові проекти котеджів з піноблоків, газобетону і пінобетону.У спеціальних розділах знаходиться докладна інформація про використовувані технології.

 

Якщо Вас зацікавили типові проекти котеджів і будівництво заміських будинків, зв'яжіться з нашими фахівцями, ми завжди готові відповісти на будь-які питання про будівництво та проектуванні.

 

Проект Г-3

 

Двоповерховий багаторівневий заміський котедж, виконаний в оригінальному стилі.Мається цокольний поверх з підсобними приміщеннями. На першому поверсі знаходяться: вітальня-їдальня, кухня, два кабінети, хол, ванна кімната, санвузол.На другому поверсі розташовані: дві спальні, коридор, санвузол і ванна кімната.Даний проект відрізняється зручним закритим входом, компактністю (майстерня і додаткові приміщення знаходяться внизу), широкими і великими вікнами, що додає внутрішньої частини будівлі більше світла.Мається своєрідна крита тераса, майже по всьому периметру оперізує будівлю, а також - балкон відкритого типу (на другому поверсі).

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво котеджів під ключ

Будівництво Котеджів Ключ