Будівництво Котеджів Економ Класу

Кінець Ери дорогих котеджів в Підмосков'ї  
Підсумки продажу котеджів в Московській області за перше півріччя 2014 показали, що попит і пропозиція на цьому ринку коливалися в ціновому діапазоні до шести мільйонів рублів, а більша частина угод проходила в самому низькобюджетному секторі продажів.Покупці змістили акценти на заміську нерухомість економ-класу.

Серед активно продаваних заміські будинки, дуплекси і котеджі вартістю п'ять-шість мільйонів рублів. Великим інтересом також користувалися таунхауси за ціною до шести мільйонів рублів.Попит на нерухомість не впав, кажуть експерти, але перерозподілився в сторону земельних ділянок в Підмосков'ї (дешево) або недорогих будинків.

Виявлена наступна закономірність: позитивне рішення про купівлю приймається тільки в тому випадку, якщо влаштовує ціна (до 95% випадків), на другому місці за значимістю інші чинники (якість об'єкта, віддаленість, доступність, інфраструктура та ін.) .Предвідя Подібний розвиток подій, забудовники знижують ціни на споруджувані об'єкти за рахунок зменшення їх площі або за рахунок віддаленого будівництва - там, де земля коштує значно дешевше.

Житло бізнес-класу або елітні котеджі поки користуються невисоким попитом.У зв'язку з чим багато об'єктів на Новоризькому або Рублево-Успенському шосе помітно просіли в ціні.На вартість елітки, вважають експерти, роблять вплив надлишок пропозицій, незавершена реконструкція трас та ін.

У перспективі, як припускають фахівці агентств нерухомості, буде вестися будівництво та продаж будинків в Підмосков'ї, орієнтованих на небагатих людей.На підтвердження цьому наводять приклад, що у 2 кв. 2014 було виведено на ринок 20 селищ економічного класу, 4 котеджних селища бізнес-класу і всього 2 елітних.

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво котеджів з Чого Почати

Будівництво Котеджів Ленобласть