Будівництво котеджів з піноблоків Ціни

Компанія «Комфортний будинок» здійснює будівництво будинків з піноблоків.Подібні технології дозволяють в максимально короткі терміни звести довговічний і теплий будинок, витративши при цьому досить незначні кошти.СПИСОК на будівництво будинків з penoblokov аналогічних цін робіт для зведення дерев'яних будівель.

 

Піноблоки - досить дешеві будівельні матеріали, але це зовсім не означає, що вони неякісні.Такі блоки виробляють без використання будь-яких дорогих компонентів, що й забезпечує економічність даних матеріалів.

 

У нашій компанії будівництво заміських будинків з піноблоків здійснюють виключно висококваліфіковані фахівці, що використовують найсучасніше обладнання.Вони завжди забезпечать високу результативність проведених заходів зі зведення будинку з піноблоку під ключ.Ви будете задоволені оперативністю й ефективністю роботи, виконаної нашими співробітниками.Основні принципи компанії - індивідуальний підхід до кожного клієнта та створення всіх необхідних умов для взаємовигідного співробітництва.

 

Розробка проектів будинків з піноблоків може виконуватися за кресленнями клієнтів, також ми за їх бажанням вносимо зміни і поправки у власні схеми.Наприклад, якщо замовника в цілому влаштовує запропонований компанією проект, але він не хоче, щоб було зведено кілька поверхів - можливе будівництво одноповерхових будинків з піноблоків.

 

Що таке пеноблок і пінобетон?

 

Пінобетоном називають рідку бетонну суміш.Піноблок - різаний або фірмовий блок, що має певний розмір.Цей матеріал складається з води, піску, піноутворювача і цементу, для більш високої міцності іноді використовуються фібри, Затверджувачі, пластифікатори.

 

Будівництво будинків з піноблоків вже давно поширене в європейських країнах, зараз цей матеріал активно завойовує популярність в Російській Федерації.

 

Пінобетон універсальний, його можна використовувати для будівництва та реконструкції будинків, для зведення перегородок між стінами, для утеплення мансард, дахів, їм заливають міжстінного простір, підлоги.

 

Переваги будинків з піноблоків:

 

- стіни з піноблоків добре заглушають різні небажані звуки, що особливо актуально для мешканців великих міст,

 

- будинки з піноблоків відрізняються нетоксичністю, по екологічності такий будівельний матеріал поступається лише деревині,

Будівництво котеджів і будинків Ціни

Будівництво Котеджів Справа Техніки

Будівництво котеджів з піноблоків

Будівництво котеджів під ключ Ціна

Будівництво котеджів під ключ Ціни