Будівництво Котеджів Ціни Україна

Перспективы пока туманные.У світі «зелені» будинки дуже популярні. Фото:

 

Європейські країни протягом багатьох років ефективно впроваджують технології «зеленого» будівництва.Україна поки тільки робить перші кроки на цьому шляху. ІАП «Столична нерухомість» вирішив розібратися, в чому специфіка такого будівництва, чому наша країна відстає від усього світу в плані розвитку потрібних технологій і яке майбутнє у «зелених» будівель.

 

Що таке «зелене» будівлю?

 

На думку експертів, «зелене» будівництво визначається високою енергоефективністю будівлі.Також до критеріїв оцінки відносять і вплив будівлі на навколишнє середовище, збереження природного ландшафту та інше.

 

«Всього налічується 12 критеріїв оцінки« зелених будівель », - говорить Роман Помазан, головний архітектор проектного бюро BablowskyProject.

 

Також при «зеленому» будівництві замість нових майданчиків варто використовувати занедбані індустріальні території.При цьому необхідно конкурсне проектування, потрібна кваліфікація будівельних підрядників, оптимізація планування, відповідну якість будівельного майданчика, управління будівництвом, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

 

При оцінці будівлі, яка претендує на кваліфікацію «зеленого», важлива близькість до нього громадського транспорту, впровадження «зелених» транспортних стратегій в простір об'єкта (велосипед, ролики, електромобіль, автобус на біодизелі, сигвей і.т.д.), уникнення перетину потоків автомобілів і пішоходів, зручні транспортні шляхи, преференції для громадського транспорту, пішохідні зони.

 

Важливі й використовувані будматеріали. Вони повинні бути екологічними, переважно місцевого виробництва, вдруге перероблені і вдруге використовувані.

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво Котеджів Україна

Будівництво котеджів під ключ Ціни

Будівництво котеджів під ключ Ціна