Будівництво Котеджів Пайова

Багато хто сьогодні хотіли б поліпшити житлові умови, але не в змозі придбати необхідну їм нерухомість, заплативши за неї відразу повну вартість.Тим часом рішення "квартирного питання" лежить на поверхні.

 

Компанія ТОВ "СевероСтрой-ДВ" запрошує до пайової участі у будівництві котеджного містечка в кварталі "Уссурі".

 

Пайова будівництво - це один із способів придбання нерухомості.Об'єкт будівництва (котедж, квартира) ділиться на "частки", які можна викупити у міру будівництва будинку.Зазвичай термін викупу обмежується терміном здачі будинку.

 

Переваги пайового будівництва:

 

При дуже високих цінах на нерухомість, купити котедж або квартиру, повністю заплативши за них відразу, дуже важко.Добре, якщо така сума є в наявності. Пайова участь у будівництві дає можливість купити котедж або квартиру в розстрочку, сплачуючи за кожен месцев-два деяку частку від котеджу або квартири.На відміну від кредитування в разі дольової будівництва не потрібна довідка про доходи і багато інших документів.Часом досить тільки паспорта. Це великий плюс для тих, у кого висока зарплата, але не "біла".

 

Плюси для будівельників:

 

В разі часткового будівництва, будівельники використовують надходять гроші від оплати часткою безпосередньо для будівництва.Тобто в цьому випадку будівельники можуть витрачати на будівлю будинку не тільки "свої" кошти (а також кошти, отримані від банків в кредит), але і кошти інвесторів, що дозволяє заощадити на будівництві.

 

На сьогоднішній день пайове будівництво - найпопулярніший і доступний спосіб придбання котеджу або квартири.

 

На Далекому Сході ТОВ "СевероСтрой-ДВ" стала однією з перших компаній, що займаються пайовою будівництвом.

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Ремонт

Будівництво Котеджів Робота