Будівництво будинків котеджів Україна

Строительство коттеджейІснує умовна класифікація, згідно з якою будинки, розташовані в передмісті міста, поділяються на дачні будинки, в яких можна проживати постійно, а також на котеджі.

 

Спочатку, вважається, що котеджі розраховані на проживання за сезонами, тобто є тимчасовими житлами.Але, оскільки вони можуть уберегти власників від впливу низьких температур, в них запросто можна жити і взимку.

 

Як і будь-який будинок, котедж складається з декількох несучих елементів - фундаменту, стін, покрівлі, які й визначають довговічність всього будови цілком. Компанія «Строй Сила» займається будівництвом котеджів в Дніпропетровську понад 10 років.За ці роки нами придбаний величезний досвід, знання і авторитет у цій галузі.

 

Як відомо, фундамент - це основа будь-якої будівлі, тому вимагає відповідального підходу.Якщо в проекті котеджу відсутня цокольний поверх, то найбільш вдалим варіантом фундаменту буде стрічковий фундамент, який буває двох видів - цілісний і збірний.У випадках, коли рельєф місцевості, на якій проводиться будівництво, володіє нерівностями або, коли будівництво може бути ускладнене присутністю підземних грунтових вод, застосовується стрічково-фундамент палі.Цей варіант найбільш надійний і пристосований до несприятливих умов будівельного майданчика.

 

Зведення стін котеджу проводиться з розрахунку того, постійно або тимчасово в ньому будуть жити.Якщо мова йде про постійне проживання, професіонали нашої компанії рекомендують вибирати цегла як матеріал для стін.Є варіант, що дозволяє полегшити навантаження на фундамент, зменшивши вагу стін і знизити витрату цегли.Цей спосіб полягає в застосуванні для стін пінобетону, правда, з цегляною облицюванням.
В якості ефективного утеплювача тут виступає пінополістирол, а цегла зовні стіни і зігріває і додає солідний зовнішній вигляд.Якщо ж проживання в котеджі планується як сезонне, то для стін може підійти і деревина.Вона не поступається цеглі за своїми технічними характеристиками, але в порівнянні з ним має невигідну теплопровідність.

Будівництво будинків котеджів під Ключ

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво будинків котеджів Фото

Будівництво будинків і котеджів під Ключ