Будівництво дачні котеджі

Звичайно, обставин, які спонукають людей, що живуть у великих містах, набувати заміські будинки, безліч.Але превалюють, напевно, все ж бажання проводити спекотне літо на природі, далеко від усіх міських принад.І ось людина починає мріяти і планувати, як же це буде, але врахувати потрібно багато і тому ось кілька корисних порад.
Якщо вам наданий вибір ділянки, на якій буде стояти майбутній котедж, крім вартості, ви повинні звернути свою увагу на:

 

- то, наскільки добре в селищі з транспортом, і наскільки хороші дороги, по яких ви будете туди приїжджати на своїй машині  
- Чи є в селищі тепломережа або ж передбачатиметься автономний обігрів, в якій близькості знаходиться газовий трубопровід, наскільки доступно підключення до електромережі або воно, знову ж таки, буде автономним.
- То, наскільки там чисто в екологічному плані. Чи немає поблизу промислових підприємств і т.д.  
- На які сусідять будови, чи не занадто вони високі, і чи не будуть затінювати вашу ділянку.
Існує думка, що ділянка в 600 кв. м може розмістити 3 - 4 чоловік з повним комфортом.
Ось і сталося давно задумане - ділянка придбана. Тепер потрібно визначитися з плануванням майбутнього будівництва.Щоб уникнути проблем з існуючим законодавством, треба ознайомитися з так званими будівельними нормами і правилами.
По даній документації ви маєте повне право розмістити всі будови (і господарські та житлові) за своїм розсудом.Звичайно, при строгому дотриманні загальноприйнятих пожежних та містобудівних вимог.
Найкращим варіантом буде так звана блокування будівель, яка збереже максимально можливу територію зеленої зони.Спочатку потрібно накреслити план ділянки масштабом 1:50 (в одному см 0, 5 м), найкраще це зробити на щільному папері.Тепер необхідно прийняти рішення про місце розташування котеджу, враховуючи деталі місцевості, такі як, наприклад, валуни, які можуть стати в нагоді для фундаменту, пні, які обов'язково потрібно буде викорчувати.Орієнтація приміщення, що має максимальну інсоляцію, положення в'їзду на ділянку теж повинні бути враховані в обов'язковому порядку.Перш за все, потрібно поставити приміщення, яке служитиме тимчасовим будинком і кухнею до закінчення будівництва основного котеджу і, звичайно, кабінку, яка служитиме вбиральні.Коли є приміщення для тимчасового місця перебування, можна приступати до будівництва самого котеджу.

Будівництво Євро Котеджів

Будівництво Бань Котеджів

Будівництво Лазні в котеджі