Установка окон

Установка вікон - це досить складний технологічний процес, який вимагає від виконавця певний знань і умінь. В першу чергу необхідно зробити точні виміри віконного отвору. Поставтеся до цього етапу з належною увагою, адже неправильні виміри - це гарантія того, що придбаний віконний блок не буде відповідати віконного отвору, і його доведеться переробляти. Варто відзначити, що якщо у вашому будинку бетонні стіни, то, швидше за все, на розмір віконного прорізу вплинути не вдасться.

 Если вы собираетесь установить у себя дома барную стойку или вы открываете кафе, то лучше всего устанавливать барные стойки из искусственного камня , барные стойки из искусственного камня это очень оригинально и элегантно.


Встановити вікно в дерев'яному будинку не складе великої праці: віконні плетіння просто потрібно прикріпити до оздоблення прорізів. Для цього по всій довжині колоди на віконному отворі слід вирізати так звані гребені, які потім потрібно буде вставити в призначені для них пази на одвірках вікон.

Якщо будинок кам'яний, то безпосередньо перед установкою в віконних отворах закріплюються дерев'яні пробки, просочені антисептиком, до яких і будуть потім приєднуватися віконні блоки. Варто зазначити, що сторони блоків також повинні бути попередньо оброблені антисептичним розчином і закриті спеціальними захисними прокладками, які повинні бути виготовлені з руберойду або толю.


Якщо на одній стіні є кілька вікон, то окремо варто перевірити, чи однакова глибина всіх віконних прорізів по відношенню до стіни. Потім слід упевнитися, що кватирка відкривається без проблем. Після цього можна остаточно кріпити віконні пакети до віконних прорізів. Зазвичай до цегельних і кам'яних стін вікна кріпляться за допомогою сталевих йоржів. Що стосується зазорів між стіною і віконним блоком, то їх необхідно заповнити спеціальним теплоізоляційним матеріалом, а потім - гіпсовим розчином.

Підлога в лазні

Купить бойлер

Козловой кран

Піч для лазні

Монтаж козирка