Будівництво Котеджів Актуальність

* Актуальність малоповерхового будівництва в Підмосков'ї.  
Малоповерхове будівництво в Підмосков'ї стало актуальним після кризи в 2008р.На даний момент саме малоповерхові житлові комплекси фактично формують передмістя Москви.У перспективі такі житлові комплекси будуть все більш актуальнішою, ніж багатоповерхівки або спальні райони.


Малоповерхові житлові комплекси виросли практично на всіх напрямках Підмосков'я.Частка малоповерхового житла від загальної кількості експонованих будинків на віддаленості до 50 км від МКАД становить 47%.


Малоповерхове будівництво отримало прискорення після того, як в Підмосков'ї і Новій Москві була введена заборона на будівництво високоповерхових будинків.Влада все ж вирішили відмовитися від безликих спальних районів.  


Серед потенційних покупців квартири в малоповерхових будинках користуються підвищеним попитом за рахунок більш низької ціни і нестандартного формату, наприклад квартири без перегородок в яких несучі стіни це зовнішні, або квартири студії).Малоповерхові проекти сьогодні можуть скласти конкуренцію як заміської нерухомості, так і багатоповерховим будинкам.У малоповерхових проектах бюджет для покупця житла буде менше, ніж при покупці заміського котеджу.Площі більш компактні, грошей буде потрібно менше, а пропонується фактично той же заміський спосіб життя - сприятливе природне оточення і низька щільність забудови.


Основна перевага малоповерхівок - це "неагресивна" середовище проживання, подразумевающая меншу щільність населення і трафіку, більш "людяну" архітектуру на противагу "кам'яних джунглях" багатоповерхових будинків.


Плюси:  
високі темпи будівництва;  
низька собівартість;  
мала щільність населення;  
хороша екологічна обстановка  


Красиво, екологічно, безпечно - всі ці достоїнства малоповерхового формату цінуються покупцями, які дотримуються традиційних життєвих цінностей, особливо сімейними парами.Стиль життя в малоповерхових передмістях є повною протилежністю ритму мегаполісу і в набагато більшому ступені асоціюється з життям в сімейному колі.

Будівництво Котеджів у Фінляндії

Будівництво Котеджів Прайс Лист

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво котеджів під ключ Вартість