Получение земельного участка под индивидуальное строительство

За законодавством громадянин має право на оренду або викуп земельної ділянки для цілей індивідуального житлового будівництва. Це ґрунтується на відповідній заяві громадянина. Хоча бувають рідкісні винятки, які встановлені у Земельному кодексі і які ставляться до людей, що укладають контракти по зведенню об'єктів, а також коли ділянки купуються на аукціонах.

 Если вы собираетесь приобрести входные двери, то советую посетить сайт, здесь вы сможете выбрать входную дверь на ваш вкус, у нас высокое качество и низкие цены, а так же на весь товар мы предоставляем гарантию.


Вам потрібно скласти заяву на надання ділянки під індивідуальне будівництво. У ньому потрібно вказати розміри ділянки, який вам потрібен. Дана заява має подаватися у виконавчі органи на місцях, які займаються виділенням ділянок. Після подачі заяви вам буде запропонований вибір ділянок, якими муніципалітет має сьогодні.

Протягом 14 днів органом, куди було подано заяву, буде прийнято рішення, чи проводити аукціон для продажу ділянки землі або надати її в оренду. Крім того, їм буде опубліковано оголошення в місцевих ЗМІ про початок прийому заяв на оренду ділянки, де вказано розташування, площа, а також дозвіл на використання. Це зроблено з метою, щоб в аукціоні брали участь інші люди, які мають потребу в земельних ділянках для тих же цілей. Вам лише треба буде проконтролювати перебіг цього процесу.


Протягом місяця після публікації оголошення інші люди, які бажають придбати ділянку або орендувати його повинні подати відповідну заяву. Якщо ці заяви є, то уповноваженим органом проводиться аукціон. Вам потрібно буде взяти в ньому участь разом з іншими. Якщо результат буде позитивним, вам потрібно поставити ділянку на облік в кадастровому органі і провести укладення договору оренди або купівлі/продажу земельної ділянки.

Якщо інших заяв на ділянку не надходило, то уповноваженим органом він повинен бути наданий вам. При цьому вам потрібно буде поставити його на облік в земельному кадастрі, а також здійснити укладення договору оренди або купівлі/продажу землі. Коли укладіть договір, вам потрібно зареєструвати його в Росреестре, щоб він отримав законну силу. Після цього договір стане дійсним. Значить, ділянка стане вашим, і ви зможете зводити на ньому будь-житловий об'єкт. Дотримуйтесь уважність - у більшості договорів є умова, згідно з яким вам потрібно завершити будівництво будинку протягом певного терміну.

Інструменти для ремонтних та оздоблювальних робіт

​Отличие контейнерного хранения от складов индивидуального хранения

Лоджия и балкон несколько схожи, но имеют несколько отличий.

​Преимущества алюминиевых фасадов в строительстве