Будівництво Будинку з цокольним поверхом

строительство дома с цокольным этажомЦокольний поверх - це дуже красиво і функціонально. Він додає будинку закінченість і естетичну привабливість і виділяє мешканцям багато корисної площі, яку можна використовувати самими різними способами. Про що ж необхідно пам'ятати, при влаштуванні такої корисності?

 

Чи не ховайте ваші грошики ...

 

Хочете цокольний поверх - готуйтеся до витрат.Його наявність здорожує проект приблизно на 30 відсотків. Вас не налякала ця цифра? Відмінно, продовжуємо далі. Незважаючи на витратність, цокольний поверх вкрай зручний. Тут можна влаштувати комору, технічні приміщення, лазню, тренажерний зал, більярдну і навіть зимовий сад.Так додаткові витрати обертаються економією місця в будинку, зручністю і новими перспективами.Так що, питання доцільності залишається відкритим.

 

З чого почати?

 

Почати, природно, треба з проекту, але це банальність. Перед тим, як приступити до зведення цокольного поверху, необхідно провести серйозні геологічні вишукування на власній ділянці. З'ясувати склад грунту, глибину її промерзання, рівень грунтових вод та інші тонкощі. Будинок будівля.

 

Якщо грунтові води високо, то від затії з цокольним поверхом краще відмовитися. Ні, звичайно, існують варіанти будівництва цоколя і в таких умовах, але в силу високої вартості і малої реальності ми їх розглядати не будемо. А ось якщо у вас ділянку з ухилом, то цокольний поверх буде як не можна до речі. Більше того, йому буде перепадати частина природного освітлення, що значно розширить можливості його використання.

 

Як управляти будинком будівля з глибокого закладення з урахуванням залізобетонної плити. Після чого на ньому збирають опалубку і заливають з бетону стіни цоколя. Вони, до речі, можуть бути не тільки монолітними, але і збірними, для чого використовується червона цегла, природний камінь або бетон. Але матеріал цоколя обов'язково повинен відрізнятися від матеріалу, з якого будується будинок.

Потрібно сказати, що будинки, зведені з керамічних блоків, мають відмінні теплоізоляційні властивості, в порівнянні з традиційним цеглою.Саме це властивість сьогодні ставиться на перше місце при виборі матеріалу для енергоефективного будинку.Так, стіна з керамічного блоку товщиною 510, 440 і навіть 380 мм, може взагалі не утеплятися, але слід враховувати кліматичні умови конкретного регіону.

Будівництво будинків і котеджів з Мансардою

Будівництво будинків котеджів Україна

Будівництво Котеджів з цокольним поверхом

Будівництво Будинку з цокольним поверхом Відео