Будівництво котеджів з Блоків

Технології, в тому числі будівельні, не стоять на місці, пропонуючи нові рішення, що перевершують старі по ряду важливих показників: економічність, енергоефективність, простота. Як і додому з блоків, щоб мати можливість ранжувати дуже Заслуговує оптимальні рішення для раціонального власника.

Будівництво будинків з піноблоків та газобетонних блоків, дозволяє не просто скорочувати витрати, але і значно економити час, відведений для зведення будинку.

 

Наша компанія вже не перший рік здійснює будівництво котеджів з газобетону і пінобетону, і цей досвід дозволяє нам відкрито і чесно заявляти про всі достоїнства такого будівництва.

Як управляти будинком глибокого закладення з урахуванням залізобетонної плити. Після чого на ньому збирають опалубку і заливають з бетону стіни цоколя.Вони, до речі, можуть бути не тільки монолітними, але і збірними, для чого використовується червона цегла, природний камінь або бетон.Але матеріал цоколя обов'язково повинен відрізнятися від матеріалу, з якого будується будинок.

Основи роботи даної печі запозичили у литовських умільців. Мова йде про котлі Стропува, в якому дрова горять зверху вниз. Це дозволяє досягти найбільш економної витрати палива і тривалого горіння.

Піч тривалого горіння своїми руками на дровах працює ефективно за рахунок зниження припливу повітря в камеру згоряння. У звичайних печах кисень підводять з нижньої сторони завантаженого палива, тут же все навпаки. Такий метод гарантує зниження інтенсивності горіння, паливо знаходиться в режимі активного тління, а тому не згоряє дуже швидко, продовжуючи дарувати тепло.

Сфера застосування печі тривалого горіння

З-за своєї низької естетичності, печі такого типу майже не застосовуються в житлових приміщеннях. З іншого боку, простота в обслуговуванні і висока ефективність зробили виріб майже незамінним в умовах застосування різних підсобних приміщень.

Що підкуповує потенційних забудовників в цьому матеріалі? За технічними характеристиками керамзитобетонні стінові блоки не поступаються цеглі.Вони мають відмінні теплоізоляційні показники і зберігають свої теплозахисні властивості на всьому протязі експлуатації будівлі.

І якщо ви плануєте побудувати будинок з керамзитобетонних блоків, то знайте, що в будинку з керамзитобетону в спеку вам завжди буде прохолодно, а взимку матеріал добре збереже тепло.За експлуатаційної надійності конструкції матеріал перевершує блоки з пористого бетону і цегляну кладку з ефективним утеплювачем.

Також необхідно зауважити, що керамблоки значно легше традиційного повнотілої цегли, а значить кладочні роботи проводяться в два-три рази швидше.Керамічні блоки мають гарну паропроникністю, завдяки чому у всьому будинку встановлюється природний повітрообмін, що дозволяє підтримувати круглий рік оптимальну вологість і, як наслідок, комфортний рівень проживання.

Будинок, зведений з парізованних керамічних блоків, виходить теплим, адже теплоізоляційні властивості парізованной кераміки набагато вище, аналогічних показників у звичайних цеглин, приблизно на 50-100%.Це досягається за рахунок наявності в структурі блоків вертикальних пустот особливої форми.Дані порожнечі наповнюються повітрям, укладеним в замкнутому просторі, що дозволяє йому відмінно зберігати тепло.

Будівництво Котеджів Бізнес

Будівництво Котеджів Ремонт

Будівництво котеджів з Колоди

Будівництво Котеджів Ключ

Будівництво котеджів під ключ