ДОМА ИЗ СТРОИТЕЛЬНЫХ БЛОКОВ: В ЧЕМ ВЫГОДА?

Сьогодні в будівництві широко використовуються піноблоки, а також газосилікатні та газобетонні блоки. Це один з найбільш довговічних і дешевих матеріалів, при цьому їх монтаж досить простий.


Компанія "Траст-Постач" є дилером компанії з виробництва газобетонних блоків Аэростоун в Москві і Підмосков'ї. Ці блоки відомі своїм неперевершеним якістю. Наприклад, якщо середній термін експлуатації будинку, побудованого з газобетону становить 50-60 років, то якщо мова йде про блоках від "Аэростоун", цей термін можна сміливо збільшувати до 100-110 років, а це дуже багато для сучасних будинків.

Більш того, описувані блоки мають спеціальний антикорозійний та антибактеріальне просочення, так що додатково обробляти стіни під час будівництва не доведеться - все вже зроблено заздалегідь. При цьому такі якості практично не впливають на ціну - вона середня по ринку.

Блоки газосилікатні ціна на які значно нижче інших будівельних матеріалів, сьогодні також популярні. За великим рахунком, їх відмінність від газобетонних тільки в одному - вони мають пористу структуру і, відповідно, малу вагу. У силу цих причин, при будівництві будинку з цього матеріалу, потрібно використовувати додаткове утеплення, наприклад, покривати перекриття не одним, а двома шарами утеплювача, яким може служити будівельна піна.

По довговічності будинку з газосилікатних блоків нічим не поступаються тим же шлакоблоків (і піноблоки), а їх ціна приблизно однакова. До речі, вартість житлових будівель, зроблених з вищеописаних матеріалів - досить мала, тим більше, що на низьку вартість впливає і легкість монтажу (стандартний 2-поверховий будинок можна звести від "А" до "Я" буквально за 1 місяць).

Піноблоки ціна на які також невелика, мають свої переваги. По-перше, піноблоки є негорючим матеріалом: вогонь, який стикається з блоком, відразу ж зникає. Для тих сімей, які мають маленьких дітей, таке властивість вкрай важливо. По-друге, блоки є повністю чистими з екологічної точки зору. Вони виготовляються з піску, цементу і води. Досить простий хімічний склад, але в пеоноблоках не може з'явитися корозії і комахи всередині такого матеріалу теж навряд чи заведуться, хоч він і має пористу структуру.

В цілому, це самий дешевий і якісний матеріал, побудувати будинок з таких блоків може людина з абсолютно будь-яким достатком.

​ НЮАНСЫ ПОКУПКИ КВАРТИРЫ В НОВОСТРОЙКЕ

ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРОВ: ГЛАВНЫЕ ТРЕНДЫ 2018

(ЭКОЛОГИЧНЫЙ ДИЗАЙН) ЗЕЛЕНЫЙ – ХИТ СЕЗОНА