Як заливати фундамент взимку


Через кілька днів, шатер можна розібрати, а гармату відключити. А для того щоб бетон зберігав температуру ще якийсь час, його можна накрити будь-яким теплоізолятором.
Гідності фундаменту з підігрівом

Такий спосіб заливки фундаменту здійснимо при будь-якій температурі і погодних умовах.
Недоліки

Вы можете купить гранит по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Такий фундамент обійдеться досить дорого, за рахунок споживання великої кількості енергоресурсів.
як залити фундамент взимку
Додавання в бетон морозостійких добавок

Такий спосіб заливки вважається більш простим і дешевим. Шляхом додавання спеціальних присадок бетон стає морозостійким. Присадки це суміш солей металів (наприклад натрію, кальцію), можуть бути порошкоподібними або у вигляді рідких розчинів.

Добавки дозволяють схоплюватися бетону навіть при дуже низьких температурах -20 25 градусів. При такій технології заливки фундаменту взимку бетон повинен бути напівсухим, тобто вміст вологи в ньому повинно бути менше ніж при будівництві в теплу пору року.

Процес не відрізняється від літнього варіанту: траншея, опалубка і заливка бетону. Однак бетон не повинен брати вологу з грунту і повітря. Тому необхідне створення якісної гідроізоляції.
Гідності

Простота монтажу.
Недоліки

Успіх проведеної роботи залежить від дотримання вологості бетону.
чи можна взимку заливати фундамент
Пальово-гвинтовий фундамент

Для такої технології не буде потрібно підігрів бетону, додавання присадок, земляних робіт. Для пристрою фундаменту взимку можна використовувати гвинтові палі.

Більш докладно про таку технологія можна прочитати перейшовши за цим посиланням.
З переваг можна виділити швидкість виконання робіт, з недоліків тільки висока вартість робіт. Але знову ж, високу вартість покриває швидкість монтажу.
як залити фундамент взимку
Плюси заливки фундаменту взимку Замерзла грунт не обсипається, працює як опалубка або міцний каркас; Зимова заливка фундаменту обійдеться в кілька разів дешевше. З настанням холодів магазини намагаються позбутися від сезонного товару. А так як покупців у цей час мало, то можна отримати не погану знижку. Крім цього, взимку мало будуються і з'являється багато вільних будівельників. При високій конкуренції ціни на послуги знижуються; У деяких кліматичних зонах будівельний сезон триває всього навсього дві три місяці і відкладати роботи на 8 9 місяців не зовсім правильно. Тут на виручку може прийти зимова заливка фундаменту.

Як бачимо заливка фундаменту взимку має свої переваги. А що стосується недоліків низька швидкість робіт, тут доведеться змиритися. Ідеальною технології будівництва ще не придумали, та й навряд чи придумають.

Так що, якщо перед Вами постало питання «чи можна взимку заливати фундамент?», Знайте можна. Це хоч і складний процес, але реалізований.

Як вибрати акрилову ванну

Як зробити фундамент з плит

Будівництво фундаменту котеджу

Як заливати фундамент взимку

Плитний фундамент