Вибір і придбання земельної ділянки.

Зверніть увагу на термін служби будинку з обраного матеріалу, його характеристики по тепло і звукоізоляції і не поспішайте будувати собі будинок в якості експерименту з новомодних матеріалів, які не пройшли перевірку часом.

Вы можете приобрести щебень гранитный по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо будівельний матеріал викликає різні думки і суперечки в суспільстві, то це "товстий" натяк на те, щоб зупинитися і подумати. Якщо неперевірений часом будівельний матеріал вибирається толькопо того, що він менш дорогий, то це, як мінімум, не до кінця обдумане рішення.

Якщо Вам за 50, то екологічні властивості будівельних матеріалів можуть і не враховуватися. Але, якщо Ви молоді або з Вами проживають молоді люди, то екологічні властивості будівельного матеріалу для Вас повинні стояти на першому місці.

Визначилися з типом будівельного матеріалу і він викликає у Вас сумніви? Прочитайте відгуки про нього в Інтернеті і обов'язково поговоріть з людьми, що проживають в будинках подібного типу. Зауважте - з людьми, а не з однією людиною. Майте на увазі - Ви вирішуєте найголовніше питання, від якої залежатимуть Ваше здоров'я, умови експлуатації будинку та комфортність вашого проживання в ньому.

Залишається вирішити ще чотири питання:
- Вибір і придбання земельної ділянки;
- Самостійне складання або вибір готового проекту будинку;
- Повний розрахунок необхідних матеріалів та їх вартості;
- Пошук бригади або помічників для будівництва будинку.

Вибір і придбання земельної ділянки. Це питання найголовніше і найбільш складний. Вибирати ділянку бажано з розрахунку його розташування щодо місцезнаходження роботи членів сім'ї і з урахуванням навколишньої природи. Можливо обидва пункти не можна поєднати в бліжайшемй місцевості. У цьому випадку враховуйте час, який витрат на дорогу від дому до місця роботи. Найбільш кращим буде час не більше півгодини, щоб дістатися до місця роботи найбільш надійним і зручним способом.

Для пошуків ділянки бажано підключити друзів, знайомих і колег по роботі. При цьому, ділянка може бути розташований на знову виділяються землях (найбільш переважно) або в найближчих населених пунктах зі старими будівлями або без них. Варіантів може бути безліч.

Важливо при виборі ділянки з'ясувати питання можливості енерго і водопостачання. Для енергопостачання повинна бути лінія вже підведена до огорожі будинку. А водопостачання може мати різні варіанти - центральне або автономне від свердловини або колодязя.

Планування забудови ділянки

Вибір будівельних матеріалів

Будівництво Фундамента під Котедж

Вибір будівельних матеріалів

Безшовні вікна нового покоління

​Товщина наливної підлоги