Вибір місця для курника

У якийсь момент кожен власник приватного будинку замислюється про розведення домашніх тварин або птиці на своїй ділянці. Одним з найбільш простих занять є розведення курей. Однак навіть тут спливає питання «як і де розводити птицю?». Як побудувати курник? У цій статті приведені основні поради, які допоможуть звести надійну споруду в мінімальні терміни.

Як побудувати курник своїми руками

Головною причиною вибору саме курей для розведення, є їх уміння пристосовуватися практично до будь-яких умов. При цьому користь від них величезна, це і домашні яйця і м'ясо, пір'ям можна також знайти застосування в господарстві. Перш ніж приступити до будівництва курника, необхідно визначитися з кількістю курей, яких ви збираєтесь тримати.

При будівництві курника необхідно взяти до уваги наступне:

передбачувана висота
безпека для тварин
хороша теплоізоляція
ізоляція від надмірної вологи

Також при будівництві курника особливу увагу потрібно приділити його підлозі. Так, як при неякісно належному підлозі в ньому можуть завестися щури, які дуже небезпечні для птахів, так, як є переносниками багатьох хвороб.

Вибір місця для курника так само треба приділити час. Перш за все, місце повинно бути розташоване на узвишші, а так само варто врахувати глибину підземних вод, що б мінімізувати можливість затоплення.

ПЕРЕХОДИМО ДО СПРАВИ...
Отже, сам процес зведення курника досить простий і включає в себе кілька етапів.

Після того, як місце для будівництва вибрано, необхідно привести його в порядок. Далі по межі конструкції і по межі входу необхідно вирити ями під стовпи, на дно ями засипати невелику кількість щебеню. Після того, як стовпи закріплені, ями заливаються бетоном.

Після того, як перший етап виконаний, потрібно почекати деякий час до того, як бетон повністю застигне. З зовнішньої та внутрішньої сторін на бруси закріплюють листи фанери або ДВП. Конструкція повинна бути цілісною, без зазорів.

В одній зі стін можна зробити вікно невеликого розміру. Надалі це заощадить кількість використаної електроенергії. Дах в курнику так само потрібно зробити з дерева.

По мірі того, як процес будівництва підходить до кінця в дверний проріз встановлюють двері. Що б уберегти птахів від холодного повітря можна спорудити тамбур невеликого розміру. І нарешті, потрібно подбати від електричному освітленні, яке потрібно проводити враховуючи всі правила безпеки.

Мебель для офиса

Водостічна система

Як обрати електродриль

Епоксидні підлоги