Вибір будівельних матеріалів

Важливо знати, що ступінь звукопоглинання залежить від характеру поверхні - гладкі поверхні добре відображають звук, а пористі добре поглинають. Стосовно до стін будинку більшою звукоізоляцією буде володіти той будинок у якого зовнішня площину стін гладка, а внутрішня - пориста. При цьому, чим дрібніше пори і м'якше матеріал, тим більше його звукоізоляційні властивості.
Вогнестійкість - здатність матеріалів витримувати дію високих температур і полум'я без спалаху і руйнування. По вогнестійкості будматеріали діляться на які спаленні, важкозгоряє і спаленні. Але не поспішайте при виборі матеріалу для стін будинку керуватися цією властивістю будівельного матеріалу в якості основного.

Оригинальная детская кровать на заказ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Як правило, горить не сам будинок, а то що в ньому знаходиться. Простіше дотримуватися заходів пожежної безпеки і мати на увазі характеристику стін Вашого будинку, тим більше що сьогодні існує безліч недорогих покриттів, що підвищують вогнестійкість будматеріалів.

Щільність - кількість маси в одиниці об'єму. Простіше кажучи, під щільністю подраумевается ступінь заповнення обсягу твердою речовиною даного матеріалу. Чим вище щільність матеріалу, тим менше в ньому пір і більше його об'ємна вага. Це важлива властивість будівельних матеріалів, застосування яких передбачає певні витрати на влаштування фундаменту будинку - чим важче будматеріал для стін і перекриттів будинку, тим потужніше буде потрібно фундамент.

Чим щільніше матеріал, тим гірше його теплоізоляційні та звукоізоляційні якості, що автоматично вимагає збільшення товщини стін, а ті, у свою чергу, збільшення потужності фундаменту. Найбільшою щільністю і найменшою кількістю пір володіють скло, метал, бетон, а найменшою - пінопласт, мінеральна вата і десь посередині - ніздрюватий бетон, пінобетон, деревина.Для того, щоб визначитися з вибором будматеріалу для свого майбутнього будинку загального розуміння властивостей матеріалів достатньо. Залишиться тільки ознайомитися з наявними у Вашій місцевості видами матеріалів, їх властивостями і співвіднести їх з умовами місцевості і Вашими можливостями.

Щоб зробити найменшу помилку при виборі будівельного матеріалу для свого будинку можна скористатися дуже простим способом - подивіться на будинки, які будувалися в регіоні традиційно. При виборі більш сучасних будматеріалів порівнюйте їх властивості з традиційними, прорахуйте витрати з урахуванням отриманих знань і робіть відповідний висновок.

​Незамінний будівельний матеріал

Вибираємо пластикові вікна

Будівництво Бань Котеджів

Будівництво елітних котеджів

Як обрати електродриль