Створення вентиляційної системи для житлового будинку


Системи вентиляції в житловому доме Раньше вентиляція в заміському будинку здійснювалася шляхом природного повітрообміну: свіже повітря надходив через нещільні стики віконних рам і дверей, а для видалення брудного повітря передбачалася проста витяжка. В принципі, це дуже зручна система вентиляції, перш за все тому, що не вимагає практично ніяких витрат. Але в наше століття пластикових дверей і вікон, вона стала не актуальна, тому як такі конструкції надійно герметизують приміщення, тим самим перекриваючи природний повітрообмін.


Можна встановити віконні клапани, що теж не займе у вас багато часу і не зажадає великих витрат. Але таку систему не дуже зручно використовувати взимку, тому що в будинок буде проникати морозне повітря. Саме тому в заміських будинках зараз встановлюють комбіновані системи вентиляції, які включають в себе і природний, і механічний повітрообмін.

Призначення витяжної вентиляції заміського будинку - це видалення з приміщення вже відпрацьованого і приплив на його заміну свіжого повітря, який подається в приміщення завдяки системі припливної вентиляції. Залежно від того, в якому приміщенні буде перебувати вентиляційна система, вона може поділятися на:

- Вентиляцію з підприєм: припливного повітря буде більше, ніж витяжного;

- Вентиляція з розрядкою: більше повітря видаляється, ніж подається;

- Збалансована система вентиляції: і припливне, і витяжної повітря будуть розподілятися рівномірно.

Перед тим, як вибрати необхідну для вашого заміського будинку систему вентиляції, потрібно буде оцінити її енергоефективність. Для економії енергії, яка викидається одночасно з витяжним повітрям, можна застосовувати рекуператори, які допоможуть зберегти практично 80% енергії.

Існують системи вентиляції, які складаються з калорифера, фільтра і шумоглушника. Такі системи вентиляції називаються складальними, тому що в результаті використання всіх її складових частин виходить складальна конструкція значних розмірів. Для того, щоб встановити подібну систему, потрібно окреме приміщення в заміському будинку.

Модульні сходи для двохповерхового будинку

​Вхідні металеві двері для охорони вашого будинку

​Самостійне зміцнення фундаменту деревяного будинку