Склопакет

Склопакети - слово, що стало вже звичним в побуті, але іноді його використовують, не до кінця розуміючи його зміст. Склопакет - це частина конструкції вікна, яка складається з двох і більше листових стекол, з'єднаних таким чином, що між ними утворюється повітряний простір. Воно заповнене спеціальним газом, який і забезпечує підвищену теплоізоляцію вікна. За кількістю скляних пластин, і, відповідно, повітряних камер між ними, розрізняють однокамерні і двокамерні склопакети. У Санкт-Петербурзі дуже популярні двокамерні вікна зі склопакетами, як найбільше адаптовані до умов північного клімату.

Вы можете ознакомиться с подробной информацией о стеклопакетах и выбрать тот,который подходит именно Вам.

У порівнянні зі звичайними стеклами, склопакети не тільки краще зберігають тепло, вони не пітніють завдяки спеціальним гранулам всередині конструкції. Вони висушують повітря і перешкоджають утворенню конденсату.

види склопакетів

Ціни на склопакети в Санкт-Петербурзі формуються під впливом кількох параметрів. Перш за все, це кількість повітряних камер, тобто, однокамерний склопакет буде коштувати дешевше двокамерного. На ціну також впливає тип скла і його характеристики:

Селективне скло володіє підвищеними теплоізоляційними властивостями.

Загартоване скло - найміцніше і ударостійке.

Сонцезахисний скло відбиває ультрафіолет.

Декоративне скло завдяки спеціальним елементам імітує расстекловки всередині або зовні склопакета.

Скло триплекс - багатошарове скло, що володіє підвищеним рівнем захисту від шуму, ударів і сонячних променів.

Завдяки такій різноманітності пропозицій, купити склопакети в СПб вже давно стало набагато простіше, ніж визначитися з вибором потрібного варіанту. Наша порада - вирішите, що для Вас важливіше: теплота, тиша, краса, або все разом. Або зверніться за детальною консультацією до наших фахівців!

​Шпалери

Козловой кран

Піч для лазні

Шкаф купе.