​Самостійне зміцнення фундаменту деревяного будинку

Зміцнення фундаменту дерев'яного Домас часом фундамент будь-якого будинку приходить в непридатність, осідає, з'являються тріщини в різних місцях і інші деформації. В першу чергу це відбувається через те що частина будь-якого фундаменту знаходиться на землі, а земля має властивість піддаватися перепадів погоди, опадам, і навіть можуть зрушуватися шари грунту - підсумком цього стає ослаблення фундаменту. Потім починають з'являтися тріщини, в які потрапляє вода, яка теж підточує вже не тільки фундамент, але і весь будинок.

"Мастер-Торг" осуществляет дистрибуцию продуктов питаниям в лнр по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дерев'яний будинок, безперечно, має багато переваг, це і екологічність матеріалів, і гарний зовнішній вигляд, але поряд з цим йде тимчасове обмеження в експлуатації. З поточним ремонтом фундаменту зволікати не варто, про це говорять всі будівельники, так як деформація фундаменту може торкнутися і будинок так, що вся будова виявиться в аварійному стані.

При виявленні тріщин необхідно провести перевірку на швидкість просідання, для цього вам потрібно наклеїти паперову розмітку на тріщини і стежити, як скоро вони порвуться. Якщо ви помітили скорочення часу між розривами розмітки, то з ремонтом необхідно поспішити, оскільки руйнування відбувається з високою швидкістю, і дуже скоро в будинку небезпечно буде не тільки жити, але і просто знаходитися.

Опалубка для фундаменту

Зміцнення фундаменту можна зробити, встановивши каркас з усіх боків. Для цього необхідно викопати канал шириною приблизно в півметра, копати слід близько до стін по всьому периметру. Потім всередину каналу укладається металева труба з невеликим діаметром, так само замість труби можна використовувати будь-який арматурою невеликого діаметру.

Потім канал заповнюється бетонним розчином, при заповненні буде помітно, що частина розчину всмоктується в землю, слід заповнювати траншею до тих пір, поки розчин не перестане зменшуватися. Даний процес може тривати не один день, але наберіться терпіння і продовжуйте заливати розчин навіть через кілька днів.

У бетонного розчину простий склад і приготування, до складу входять: пісок, цемент, пластифікатор, щебінь і вода. Спочатку береться цемент і вода в пропорції 1: 1 і змішується, пластифікатор додається для пластичності розчину, його додають відповідно до інструкції на упаковці. Потім щебінь і пісок в потрійному розмірі, додавання останніх інгредієнтів дозволить розчин не промерзати при низьких температурах.

​Гвинтові палі як основа для фундаменту сучасного будинку

Самостійне складання або вибір готового проекту будинку.

Зміцнення фундаменту з одного боку.