Ремонт старих бетонних основ

Ремонт старих бетонних підстав потрібно, коли втрачено експлуатаційні властивості поверхні. Це можуть бути глибокі тріщини, відколи, поглиблення у вигляді раковини або вибоїни, отримані в результаті падіння важких предметів, переміщення вантажів без спеціального обладнання, наслідок неякісної укладання бетону або від тривалих експлуатаційних навантажень, що призводить до пилоутворення і порушення декоративного шару поверхні. Зупинити руйнування підстави допоможе тільки якісний ремонт.

Консалтинговые услуги для розничной торговли помогут Вам как ожно быстрее сбыть весь свой товар и получить как можно больше денежных средств.

Складність ремонтних робіт допоможуть визначити наші фахівці тому існує кілька варіантів реконструкції поверхні. Перший і самий бюджетний варіант це усунення дефектів покриття тільки в зонах де яскраво виражені його пошкодження. Другий і більш витратний варіант, це повна реконструкція бетонного покриття.

При виборі варіанту ремонтних робіт пам'ятайте, що локальне усунення дефектів на поверхні бетонної основи, допоможе лише ненадовго відтягнути проблему тому при подальшій експлуатації на поверхні можуть утворитися нові тріщини, відколи або вибоїни.

Якісний ремонт бетонних підстав, це величезний комплекс робіт із застосуванням різних полімерних матеріалів, які в підсумку роблять поверхню дуже рівною, міцною і зносостійкого до тривалим експлуатаційним навантаженням.

concrete-grinding 48-1

З чого починається ремонт старих бетонних підстав? Звичайно ж з підготовки поверхні. Не забувайте, що поверхня повинна бути сухою і чистою. Старе основу зачищаємо за допомогою роторно-фрезерувальні машини, а при наявності тріщин або швів робимо їх розшивку. Після виконання основних брудних робіт прибираємо і знепилюючих все промисловим пилососом. Що робимо далі? Ну звичайно ж наповнимо все тріщини і шви поліуретановим герметиком, а великі раковини і вибоїни заллємо поліуретановим ремонтним складом, який не дає усадку. Далі здійснюємо просочення поверхні бетону спеціальним грунтом і бажано в два шари. Після чого всі шпатлюем і наносимо фінішний шар, що безсумнівно продовжить термін служби готової поверхні. Для виконання таких складних робіт Вам будуть потрібні справжні фахівці.

Виды и функции домофонов

Ремонт квартир в новобудові

Ремонт дощатої підлоги