Інструмент для фарбування

Ще один спосіб фарбування дерев'яних огорож - обробка антисептиками. Антисептики захищають деревину від вологи, цвілі і комах. Вони поділяються на два види:

укривние (непрозора);
лессирующая (напівпрозора).

Укривние антисептики приховують деревину повністю, для більшого ефекту рекомендується наносити кілька шарів. Лесуючий не приховує структуру дерева, а надає йому легкий відтінок. Для фарбування старого дерев'яного паркану підійде перший варіант, який допоможе приховати багато дефекти і тріщини.

Оригинальная Ір камера купить по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Інструмент для фарбування

Якщо з вибором фарби визначилися, можна зайнятися безпосередньо фарбуванням. Для фарбування паркану знадобиться кисть, валик або краскопульт.

Кисть - служить для фарбування важкодоступних місць або невеликих ділянок. Фарбувати однієї пензлем весь паркан буде довго і важко. Кисті краще вибирати з натуральною щетиною, з дешевих варіантів штучна постійно випадає і псує зовнішній вигляд пофарбованої поверхні.
Валик - з його допомогою фарбують великі поверхні.
Краскопульт - швидко і якісно впорається зі своєю роботою. Однак для нього потрібно компресор, що робить його дорогим.

підготовка поверхні

Для того, щоб фарба лягла рівно, поверхня повинна бути чистою і рівною. Тому перш за все необхідно очистить паркан від бруду, пилу, павутиння. Потім оглянути його на наявність випирають сучків і зазубрин, при необхідності видалити їх.

Тріщини, відколи й вм'ятини закладаються шпаклівкою. Якщо на паркані присутній старий шар фарби, то його потрібно зчистити. Для цього використовується щітка по металу і болгарка з насадкою щіткою. Потім поверхня шліфується і вирівнюється шпаклівкою.
Фарбування дерев'яної огорожі

Дерев'яний паркан фарбується в два етапи. Перший етап - нанесення грунтовки, після чого він повинен просохнути не менше 24 годин. Другий етап - нанесення лакофарбового матеріалу. Нанесення фарби починається з верху в низ, тонким шаром, по можливості без патьоків. Через добу, якщо необхідно, можна нанести ще один шар.Для того, щоб паркан не зливався із загальною масою, можна поекспериментувати із забарвленням. Так наприклад різнокольоровий паркан порадує вас різноманіттям колір. Навіть найпростіше огорожу стане виглядати оригінальніше якщо його пофарбувати в класичний білий колір.Не бійтеся експериментувати, і ваш дерев'яний паркан перестане бути «таким же як у сусіда», а стане предметом заздрості і еталоном краси.

Стійки каркаса будинку

Як вибрати акрилову ванну

Фильтры для питьевой воды

Выбираем место для альпинария

Дворівневі натяжні стелі