Монтаж сэндвич труб и ряд других нюансов

Організація опалення в будинку стає одним з найбільш актуальних питань з настанням зими. Популярним сьогодні вважається пічне опалення, однак перед монтажем необхідно ретельно розібратися з важливими нюансами, які допоможуть уникнути ризику загорянь. Монтаж сендвіч труб виконується згідно з чітким правилам пожежної безпеки. Розглянемо етапи монтажу такого типу опалення докладніше.


Чому саме сендвіч труби

Спробуємо почати здалеку. У сучасному світі складно уникнути проблем з опалюванням осель. Звичайно, багато хто з нас мріють про електричних системах опалення, за умови, звичайно, що цього електрики вистачить на всіх, на Землі настане повна ідилія і т. д. і т. п. Проте в реальності все більш прозаїчно, і тому при відсутності газу гріти свій будинок припадає дровами або вугіллям.

Піч разом з рятівним теплом видає безліч різних продуктів згоряння - кіптява, гаряче повітря і не особливо приємний запах, який засмучує багатьох господарів.

Для відведення таких «деталей» в сільських будинках зазвичай застосовуються димоходи з цегли. На дворі двадцять перше століття, і будувати подібну конструкцію вже не доцільно. Щоб спалювати вугілля і дрова сучасна людина використовує більш витончені способи, використовуючи при цьому компактні твердопаливні котли.

Якщо ви живете в регіоні з теплим кліматом, опалювати будинок в зимову пору можна і з допомогою економного теплового насоса. Пристрій такого типу працює за принципом повітря-повітря.

В цілому, при зимових температурах за вікном не критично нижче нуля для обігріву підійде і будь-який варіант спліт-системи: на кожен витрачений КВт електрики кондиціонер перекачує всередину кімнати до чотирьох кіловат тепла. Таке рішення виглядає куди вигідніше, ніж електричний котел. За видатками спліт-система обійдеться так само, як і пічне опалення.

Що собою являє пічна труба? Це спеціальний канал, усередині якого проходить гаряче повітря (рух знизу вгору). Звідси маємо дві очевидні заковики: теплове розширення і пожежонебезпека. Справа в тому, що гарячі труби можуть підпалити стіни будинку, зведеного з дерева і будь-які інші предмети з горючих матеріалів. З іншого боку розпечена труба має трохи більший діаметр, ніж холодна. У місцях, де система проходить через покрівлю та стіни, обов'язково доведеться залишати зазори. А це вже небажано з точки зору тепловтрат: тепло видуватимуть протяги. Крім того, страждає естетичність інтер'єру.

Необхідно підібрати таку трубу, яка зможе зберігати приблизно постійні розміри і буде переносити мінімальну кількість тепла на зовнішню поверхню. Обом умовам відповідає використання сендвіч труби.

Монтаж кроквяної системи даху

Монтаж сайдинга своими руками

Ремонт старих бетонних основ

Огорожу можна зробити з чагарників

Монтаж водостоків: ціна і якість