Матеріал є екологічним і сприяє комфортному перебуванню

Матеріал є екологічним і сприяє комфортному перебуванню людини в приміщенні за рахунок своєї здатності «дихати» і пропускати пар.
Венеціанська штукатурка перешкоджає утворенню цвілі, що робить її придатною для обробки стін приміщень, яким характерний високий рівень вологості, таких як лазня, сауна, басейн або ванна кімната.

Ми пропонуємо Вам не тільки придбати венеціанську штукатурку за доступними цінами, а й скористатися послугами наших майстрів. Наші фахівці виконають свою роботу оперативно і якісно.
Старовинна рецептура та сучасні технології

Дивовижне поєднання краси, екологічності і практичності венеціанської штукатурки є результатом удосконалення стародавніх рецептур виробництва даної штукатурки за допомогою сучасних технологій. З плином часу венеціанська стає все більш популярною і затребуваною при оздоблювальних роботах. Дизайнери створюють оригінальні інтер'єри, де декоративна штукатурка стилізована «під мармур» або інші різновиди кам'яних поверхонь і нічим не поступається за красою і глибині фарб натуральному каменю. Технологія створення такого ефекту має свої особливості. Замаскувати венеціанську штукатурку під білий мармур або граніт дозволяє спеціальний віск, який надає додаткову гладкість, стійкість до різних механічних пошкоджень, а головне - робить поверхню глянсовою. В результаті весь інтер'єр набуває вишуканість і благородство.

Утеплюємо покрівлю в своєму заміському будинку

​Вхідні металеві двері для охорони вашого будинку

Свій бізнес: виробництво вати та виробів з неї

Звукоізоляційний процес житлового приміщення

Матеріал для будівництва тераси уличное освещение