Матеріал для будівництва тераси уличное освещениеБудівельний матеріал зазвичай вибирають виходячи з особистого бюджету і переваг. Заощадити на будівництві можна якщо будувати своїми руками і використовувати матеріал залишився від будівництва основної будівлі.

У цьому випадку тераса буде поєднуватися з будинком: дерев'яний будинок добре доповнить тераса з дерева, а будівля з цегли прикрасить кам'яна конструкція. Дерево натуральний матеріал, однак вимагає постійного захисту та догляду.

Камінь або цегла міцний, не потребує додаткового захисту. Але в мороз може обледенеть, що не дуже комфортно. Для невеликої закритої тераси з дерева знадобитися: балки для обв'язки 150 150 мм; балки вертикальні 100 100 мм; лаги 50 150 мм; балки для обрешітки даху 100 100 мм; дошка для підлоги; покрівельний матеріал.

Яку форму тераси вибрати

Самими простими прямокутна або квадратна форми терас. Якщо Вам потрібна оригінальна конструкція, можна зробити багатокутну і багаторівневу конструкцію.

При цьому якщо кожен рівень нахилити від будинку, то в результаті утворюється хороший стік води і на терасі НЕ БУДЕ калюж після дощу.
Етапи будівництво тераси своїми руками

Тераса складається з таких основних елементів як: фундамент; настил; допоміжні конструкції.

Перші два пункти це обов'язкові елементи, останній залежить від бажання господаря.
Фундамент для тераси

Светильники от Art-space лучше всего подойдут для уличного освещения, огромный ассортимент товара  и его приемлемая стоимость Вас приятно удивит.


Тераса легка конструкція, тому для неї можна використовувати такі види фундаменту як: стовпчастий з монолітного бетону з армуванням; пальовий; свайно гвинтовий.

Відстань між опорами не більше 1,5 2 м. Фундамент повинен підніматися мінімум 10 см над рівнем землі.
зробити терасу
Монтаж тераси своїми руками

Після того, як фундамент готовий можна братися за обв'язку. Для цього використовується брус 150 х 150 мм. З'єднання брусів можна зробити торцевим або кутовим шпунтовим замком.

На обв'язку врубної з'єднанням укладаються лаги (дошка 50 х 150 мм). Тепер можна ставити вертикальні балки. Висота балок залежить від задуманої висоти тераси і від того, чи буде взагалі дах. Балки кріплять за допомогою металевих посилених куточків.

Після цього застеляється підлогу тераси. В якості підлогового покриття використовується будь-який вид дошки або спеціальну терасну дошку (деккінг). Зовні тераса так само оббивається дошкою і декорується, що приховає дно конструкції.

Наступний етап монтаж обрешітки для даху. Далі накриваємо дах покрівельним матеріалом. В якості покрівельного матеріалу для тераси використовується металочерепиця, профільний лист, ондулін або полікарбонат.

Правильне будівництво каркасних будинків

Звукоізоляційний процес житлового приміщення

Как правильно подобрать насос для бассейна?