КАК НАДЕЖНО И ПРАВИЛЬНО ЗАМЕНИТЬ ФУНДАМЕНТ ДОМА?

Будучи власником дерев'яного будинку, ви можете зіткнутися з проблемою просідання основи будови, перекосу стін і виникнення тріщин. Помітивши ці неприємні «симптоми», необхідно звернутися до професіоналів, щоб об'єктивно оцінити ситуацію і прийняти рішення про подальші ремонтних роботах. На щастя, сучасне будівельні технології та обладнання дозволяють якісно замінити фундамент, не руйнуючи конструкцію.

 Если вам срочно нужен щебень для строительных работ то вы можете купить щебень фракции 5 20 на сайте компании ООО "Вик Транс Групп" , подробная и контактная информация так же находится на сайте.


Особливості процесу

Починаються ремонтні роботи з установки паль, на які потім опускається будинок. У цьому підвішеному стані він буде перебувати до тих пір, поки повністю не будуть проведені всі роботи по заміні підстави. До палям кріплять опорні балки паралельно один до одного, щоб грунтовно підтримувати бічні і несучі стіни будівлі. Потім домова конструкція піднімається за допомогою потужних домкратів, після чого починаються основні роботи. Попередньо потрібно полегшити вагу будови: прибрати меблі і зняти підлогу.

Процес заміни підстави є дуже складною і копіткою, адже як підняти фундамент старого будинку і не пошкодити його, остаточно знають тільки професіонали у цій сфері.

Потім потрібно зайнятися знищенням старого фундаменту за допомогою ломів, кувалд і домкратів (якщо це буде виконуватися вручну). Для надійності потрібно зафіксувати стіни, стягши їх з усіх боків дошками. Всі ці процедури потрібно робити дуже акуратно.

Після цього необхідно визначитися з типом нового основи в залежності від ґрунтових особливостей даної місцевості. Якщо ви вибрали монтаж стрічкового фундаменту, то знадобиться підготовка траншеї у формі букви «П» для можливості надійного об'єднання всіх ділянок будівлі. Безпосередньо етап установки починається з укладання піщаного підстави, потім виготовляється міцний каркас з арматури і формується опалубка, а тільки потім готується бетонна суміш.

Після заливки підстави його залишають в такому стані мінімум на 2 тижні. Тільки потім допускається монтаж дерев'яних або цегляних опор і укладання дощок.

Якщо всі роботи виконані, то потрібно провести перевірку нижніх віденців на цілісність і справність. По завершенні всіх перевірочних робіт можна проводити вкрай дбайливе опускання будинку на новий надійний і міцний фундамент.

ДОМА ИЗ СТРОИТЕЛЬНЫХ БЛОКОВ: В ЧЕМ ВЫГОДА?

ГИДРОМАССАЖНЫЕ ДУШЕВЫЕ КАБИНЫ И ИХ ВОЗМОЖНОСТИ

(ЭКОЛОГИЧНЫЙ ДИЗАЙН) ЗЕЛЕНЫЙ – ХИТ СЕЗОНА

КАК МОЖНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ СТЕКЛЯННЫЕ ПЕРЕГОРОДКИ