Будівництво Сучасних будинків і котеджів

Каркасная стена в разрезе Компанія Ясен Бук здійснює будівництво каркасних котеджів і будинків за німецькою технологією, суть якої зводиться до виробництва домокомплект в заводських умовах на високоточному обладнанні з просушеної деревини.Але про це говорити поки рано. Давайте почнемо спочатку ...

 

Що таке каркасний будинок?

 

Каркасно-панельне будівництво - сучасний метод швидкого зведення будинків, що повністю виправдовує себе економічно як на етапі будівництва, так і при подальшій експлуатації.Ця технологія будівництва каркасного будинку широко поширена у світових масштабах.Досить відзначити, що в США і Канаді до 80% індивідуальних будинків - це каркасні будинки!

 

Суть технології відображена в її назві.Каркасний будинок завжди має несучий силовий каркас. Скелет будинку. Його функція в точності та ж, що і у живих організмів.Це основа, на якій кріпляться зовнішні покриви (стіни) і внутрішні органи (інженерні системи).На противагу каркасної технології будинку з самонесучими стінами швидше нагадують панцир черепахи (цегляні, монолітні, зруби).

 
Наші будинки МОЖНА БУДУВАТИ КРУГЛИЙ РІК!
 

Каркасні будинки можна будувати навіть зимою! Уявіть тільки, як здорово отримати будинок вже до найближчого весняно-літнього сезону! До речі, в зимовому будівництві є безліч плюсів.Наприклад, взимку будуватися завжди дешевше. До весни ціни на матеріали стабільно виростають на 10-15%.Зимова стройка менш нагальна, ніхто не женеться за термінами (хоча на ділі взимку будинки будуються швидше - менше простоїв).

Возможно, вам понравится:

КупітьСнять Дом-Коттедж в
КупітьСнять Дом-Коттедж в
Проект будинку (котеджу) економить
Проект будинку (котеджу) економить
Проекти будинків і котеджів 1 частина
Проекти будинків і котеджів 1 частина

ЖКГ більш Сахалінськ: балкон генератор, як захист тайфуну & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
І один з резервів - Використання сучасних технологій maloétažnogo будівництво.

Такий через п'ять років стане околиця мікрорайону ЗБВ в Єкатеринбурзі.Фото: vk.com & Nbsp; & mdash; & NBSP; Газета Oblastnaâ
Его SNES в квітні 2013 року, і в лютому 2014-го načalos 'будівництво... Будинки такої серії, які є прикладами сучасного панельного домобудівництва, протягом декількох років зводяться в Санкт-Петербурзі, - розповіла представник компанії-забудовника «ЛСР.

Кантор: Мутації російського суспільства потрясають, але ж і традицій демократичних російське суспільство не знало & NBSP; & mdash; & NBSP; GORDONUA.COM
Видання "ГОРДОН" завершує ексклюзивну публікацію листування двох відомих письменників: Максима Кантора і Рішара Мілле.В останній, сьомий, парі листів літератори прощаються. Так і не дійшовши згоди.

Проекти будинків і котеджів
Проекти будинків і котеджів
Будівництво будинків і
Будівництво будинків і

Будівництво цегляних будинків Котеджів

Будівництво заміських будинків і котеджів

Будівництво приватних будинків і котеджів

Будівництво каркасних будинків і котеджів