Будівництво Котеджів Фахверк

В елітному котеджному селищі OSKO-VILLAGE тривають роботи з будівництва каркасів будинків.Наприкінці листопада були повністю зібрані два каркаса: на ділянці 14 по Вязовой вулиці повністю готовий каркас фахверк за проектом OHV-1 (255), на ділянці 12 зібраний каркас за проектом OHV-3 (215).Будівництво йде строго за графіком. Будинки другої черги планується здати в кінці 2013 року.Купити котеджі можна вже зараз. Для цього необхідно укласти договір в центральному офісі компанії ОСКО-ХАУС за адресою: Санкт-Петербург, Лахтинская пр.д. 113.

<Таблиця вирівняйте = "центр" cellpadding = "0" CELLSPACING = "0">           Каркас елітного котеджу фахверк в селищі OSKO-VILLAGE      

Для кожного проекту будинку в селищі розроблений дизайн-проект.Кожен котедж комплектується всім необхідним: кухнею, побутовою технікою, сантехнікою.

Возможно, вам понравится:

Фахверк: будівництво селища
Фахверк: будівництво селища
OSKO-HAUS, фахверк елітні котеджі
OSKO-HAUS, фахверк елітні котеджі
засклення котеджу фахверк.avi
засклення котеджу фахверк.avi

«Мережі побудовані. Люди не підключені » & Nbsp; & mdash; & nbsp; Новий Компаньйон
Як було заявлено на засіданні, в двох мікрорайонах Пермі вже створені незаконні газові мережі, будівництво яких профінансували власники землі.У зв'язку .. Він каже, що треба газифікувати 40 будинків. ..

будівництво котеджів фахвек
будівництво котеджів фахвек
коттедж фахверк
коттедж фахверк

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Відео

Будівництво Котеджів Тендер