Зовнішня декоративна обробка печі своїми руками.Строительство каркасного дома под ключ недорого

Вы очень хотите построить собственный дом? Тогда качественное строительство каркасного дома под ключ недорого это именно, то, что Вам нужно! Гарантированно своевременное выполнение работ на высшем уровне.


Більшість заміських і сільських будинків неможливо уявити без печі. Це великий винахід наших предків досі не знайшло собі повноцінної заміни по довговічності, надійності роботи і простоті пристрою. Але от біда, постійна побілка і підмазка цегляної печі не надають їй приємного вигляду, який псує будь-яку меблювання кімнати. Доведеться розщедритися на недешеву керамічну плитку для оздоблення печі і найняти майстра.

Плитка - дуже дороге задоволення. Але якби тільки плитка. Потрібен хороший майстер для укладання, раз вже ми розорилися на плитку. А гарантії?
Скільки років ми зможемо милуватися цим витвором мистецтва?
А що ми там говорили про альтернативу? Чи є вона? Звичайно, та ще яка!

Колись, давним давно, років 15 тому я прочитав замітку про декоративній обробці печі - біленні печі крейдою, замішаному на обраті.

Обрат - це зняте знежирене молоко, тобто вершки з молока зняли, а те, що залишилося, назвали обратом. Обрат містить велику кількість казеїну, який є прекрасним клеєм для різних натуральних матеріалів.

Побілку печі потрібно зробити на 2-3 рази. Гарантія від осипання давалася близько 10 років. По білій поверхні стінок печі пропонувалася додаткова декоративна обробка у вигляді розпису акварельними фарбами. Спробував. Дякуємо! Дійсно не обсипається, красиво - можна створити справжній витвір мистецтва.

Сподобалося, але не дуже і виною тому не сама обробка, а стінки печі. Піч-то крива і коса, цегла була далеко не кращої якості. Але ідея-то хороша! Проробив кілька експериментів і ось ... виявляється як просто своїми руками робиться декоративне оздоблення печі з імітацією плитки будь-якого забарвлення та конфігурації, із розписом або рельєфною різьбою.

Якщо у Вас добре складена піч з цегли високої якості і Ви не хочете міняти її дизайн, то все одно читайте далі, раптом що корисне знайдете для себе.
А ми для прикладу беремо далеко не ідеальну піч, складену з цегли не найкращої якості.

Для підготовки поверхні стін печі під декоративну обробку готуємо суміш з 1 частини просіяного через велике сито піску і 1 частини просіяного глини. Робимо заміс штукатурного розчину, попередньо у воду додавши 1 чайну ложку кухонної НЕ йодованої солі на 1 літр води. Розчином, консистенцією густої сметани, штукатуримо піч. Перед нанесенням розчину цегляна кладка повинна бути рясно змочена водою.

Щоб переконатися в якості штукатурного розчину, спочатку заштукатурьте невелику пробну площу. Просушіть добу. Поки сохне наша проба промажте глибокі шви між цеглою і наявні відколи. Змочування кладки під час обробки печі завжди обов'язково.

Наша пробна площа просохла? Потріть її рукою. Якщо штукатурка обсипається або лущиться, значить якість глини недостатньо хороше або в розчині занадто багато піску. Хороша штукатурка печі не повинна обсипатися навіть від дряпання нігтем.

Замініть підсолену воду на обрат і знову зробіть пробну штукатурку. Осипається? Замініть глину. Якщо такої можливості немає, штукатурьте глиноземним цементом, замішаному на обраті або підсоленій воді.

​Ремонт стелі своїми руками, або як правильно його пофарбувати

Як побудувати терасу своїми руками купить пробковое дерево

Що потрібно знати про цеглу, як про будівельний матеріал, для грамотного розрахунку?

Покрівельні матеріали з тонколистової сталі: кроєм швидко і надовго