Як зробити односхилий дах гаража
Дах для гаража можна зробити будь-якої форми. Однак, найчастіше зустрічаються гаражі з односхилим дахом. Пов'язано це з тим, що такий вид найпростіший і економічний у фінансовому плані. При будівництві такої конструкції витрачається менше матеріалу і часу.

На сегодняшний день зеленый тариф позволяет устанавливать возобновляемые источники энергии при этом экономя массу денежных средств.


Це найпростіша з видів дахів, тому для її монтажу не обов'язково залучати професійних будівельників, цілком можна впоратися самостійно. Головне, знати етапи монтажу.
Конструктивні особливості односхилого даху

Конструкція «односкаткі» складається з крокв і покрівельного пирога. Кроквяна система може грати подвійну роль, крім основної функції вони можуть виконувати роль стельових балок. В цьому випадку стеля буде з ухилом. Кут ската не перевищує 50 - 60º.

Пиломатеріал для крокв повинен бути якісним, що б витримувати масу покрівельного пирога, навантаження від вітру, снігу та ін. Тому намагайтеся вибирати сухий матеріал без гнилі, сучків, тріщин.
kak-sdelat-odnoskatnuyu-kryshu-garazha3
Підготовка до монтажу

Односхилі даху можна зводити як на окремому гаражі так і над прибудованим до будинку. Підставою може бути не тільки стіни різної висоти, але й однакові по висоті. Одним з ознакою односхилого даху вважається опора під двома краями стропіли. Така кроквяна система по науковому називається «наслонних».

Якої висоти повинен бути гараж

Як зробити фундамент з плит

Як зробити обрешітку даху

Будівництво Котеджів Фахверк

​Як зробити (збільшити) отвір в стіні