​Як приховати нерівності стелі

Величезні зусилля потрібні для традиційної обробки поверхні стелі так, як перекриття в квартирах із залізобетонних плит. Такі стелі мають дефекти у величезній кількості, замаскіровивая які витрачатися вільний час, особливо якщо немає певних професійних навичок.

Навіть за умови наявності і часу, і кваліфікації, і бажання пофарбувати або побілити поверхню стелі, в результаті, все також і буде посередньо, ми будемо спостерігати звичайний рівний білу стелю. Хотілося б що-небудь незвичайне, але в той же час і недороге. Так як же можна приховати нерівності стелі в квартирі?

Вы можете купить пленку донецк по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найдешевшим варіантом - наклеювання, використовуючи спеціальну полістиролових плитку. По-перше, вона сприяє прихованню таких недоліків поверхні, виправлення яких вважається практично неможливим. По-друге, вибрати фактуру і малюнок, можливо не обмежуючи свою фантазію, все є в великому асортименті. По-третє, за плиткою не потрібен особливий догляд. І сам головним є її низька ціна. Випуск такої плитки виробляється з різними формами, малюнками і розмірами. Її універсальність дозволяє їй, як і сучасним пластиковим вікнам, відмінно поєднуватися з будь-яким інтер'єром.

На даний момент все більшою популярністю користується монтаж підвісних стель. Представляють вони з себе каркасну конструкцію, оброблену з використанням касет або рейок. Передбачається також використання дзеркал або стекол, що мають різні відтінки. Багатьом подобаються алюмінієві рейки золотим або металевим кольором. Конструкція підвісних стель вважається практичною, довговічною, застосовної в будь-якому приміщенні. Ціна тут буде побільше і монтаж трудомісткий вимагає спеціальних навичок - але воно того варто.

Що таке підшивання стелі? На основну поверхню виробляється прикріплення підшивань стель, які кріпляться на несучий каркас з профілю або бруска. Для монтажу не потрібна підготовка. Підшивання стелі є чудовим способом, який здатний замаскувати будь-які недоліки. Якщо порівнювати підшивними конструкцію і підвісну, то у підшивання є незаперечна перевага - зменшення висоти кімнати незначно.

Тепер переходимо до розгляду найбільш дорогого виду обробки - натяжних каркасних конструкцій із ПВХ плівкою. Для установки таких конструкцій потрібне спеціальне обладнання, так що самим тут не впоратися. Відгуки можна знайти в інтернеті у великій кількості. Ціни в регіонах, зазвичай, дешевше. Тому орієнтуватися на них можна.

​Как скрыть неровности потолка

Переваги натяжних стель

Дворівневі натяжні стелі