​Тротуарна плитка

Тротуарна плитка вібролиту

Вібролита тротуарна плитка - довговічне, міцне, естетичне покриття для оформлення садових майданчиків, а так само для благоустрою кам'яних доріжок будь-яких розмірів, видів і конфігурацій.

виробництво

Купить тротуарную плитку в Харькове по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тротуарна вібролітая плитка виготовляється досить простим способом: бетон заливається в пластикову форму, переставляється на стіл з вібруючої поверхнею, суміш утрамбовується і переноситься в тепле місце на 12 годин. Після плитку виймають з форми.

Сфера застосування

Сфери застосування плиток - укладання різних видів доріжок, для оформлення дитячих майданчиків, автостоянок, різних міських і приватних територій, для оформлення під'їздів і предот'ездних територій.

Якісні характеристики плитки

Плитка щільна, важка, якісного ущільнення - це означає, що в бетоні відсутні повітряні пори, він не буде вбирати в себе багато води, і його морозостійкість буде на вищому рівні. Відповідно, термін служби плитки триватиме на кілька років довше. Використання щебеню при виготовленні плитки значно впливає на її міцність, забезпечує високу якість поверхні. Також вибролитая плитка дуже приємна по своїй текстурі і може бути різної форми, в залежності від бажання замовника.

переваги

Переваги вібролітой тротуарної плитки полягає високій опірності до механічних пошкоджень і кліматичних умов, також великою перевагою є - абразивна опірність. Вона може бути абсолютно різних розмірів, різних форм і кольорів, що не створює труднощів у дизайнерських рішеннях. Плитка укладається дуже щільно один до одного, тим самим захищає від проростання трав'яного покриття. Має приємне співвідношення ціна / якість. Дуже проста в укладанні.

Укладання тротуарної плитки

Укладати тротуарну плитку не складе труднощів навіть непрофесіоналові. Укладання складається з декількох етапів: розмітки території, формування основи для плитки (щебінь, пісок, щільний НЕ завмерлий грунт), підготовка суміші з цементу і піску, і безпосередньо кладка плитки. Не варто забувати про ухил, щоб вода не збиралася на території кладки. Градус нахилу можна перевірити за допомогою рівня.

Купивши продукт тротуарна плитка вібролиту Ви отримаєте знижку на послугу укладання тротуарної плитки. Діє знижка на продукцію тротуарна плитка вібролиту для відвідувачів сайту круглий рік. Ви так само можете замовити доставку. Купивши у нас товар тротуарна плитка вібролиту Ви заощадите кошти і час. Наші досвідчені оператори дадуть відповіді на всі Ваші питання. 

​Как резать плитку?

​Керамічна плитка

​Як різати плитку?

Монтаж козирка