Пристрій і призначення сонячних батарей

Сонячна батарея - це об'єднання в єдину конструкцію декількох десятків або сотень фотоелектричних перетворювачів, які безпосередньо перетворюють світлову енергію в електрику. Ця батарея отримала свою назву в 1954 році, коли були створені перші фотоелектричні перетворювачі.

Сонячну батарею правильніше називати фотоелектричної, за назвою процесу, при якому потік світла, що падає на поверхню фотоелемента, перетворюється в різниця потенціалів на контактах цього фотоелемента.

Один фотоелемент дає трохи енергії, тому їх з'єднують в паралельно-послідовні ланцюжки і монтують у вигляді модулів. Їх назвали фотоелектричні модулі - ФЕМ.

Однією з небагатьох в Російській Федерації організацій, які виготовляють ФЕМ, є компанія з Санкт-Петербурга «Сальмабаш». Купити сонячні батареї в СПб можна дуже просто - заповніть бланк замовлення для організації або приватної особи і повідомте, що ви хочете купити. Познайомитися з різновидами фотоелектричних модулів можна на сайті компанії.

Ви можете придбати готові сонячні станції для будинку, за найвигіднішоювартістю на сьогоднішній день.

ФКонтроллер PWNотоелектріческіе модулі об'єднуються з батареєю акумуляторів, в якій накопичується їх енергія, після чого вона може бути використана для різних цілей.

Для управління процесом заряду блоку акумуляторів і вибору для цього найбільш ефективної різновиди процесу використовується контролер. Він включається між ФЕМ та акумуляторами і управляє їх спільною роботою. Наприклад, використавши часткове зменшення напруги ФЕМ і відстежуючи точку його максимальної потужності (технологія МРРТ), можна значно збільшити ефективність роботи сонячної електростанції і термін служби акумуляторів.

Для отримання змінного однофазного напруги стандартних параметрів використовується інвертор (перетворювач). Він перетворює постійну напругу акумуляторів в стандартне змінну напругу 220 В 50 Гц.

Об'єднання декількох модулів в панель і декількох панелей в систему, дозволяє значно збільшити потужність системи. Але більш важливим в цій справі буде установка панелей на спеціальні рамки, що дозволяють орієнтувати конструкцію і встановлювати її в становище, більш перпендикулярний потоку світла

​Стильні садові ліхтарі на сонячних батареях

Як обрати сонячні батареї

Вибір і придбання земельної ділянки.