План освітлення

В ідеальному світі ми б почали з чистого аркуша, ніяких кабелів і розеток, які змогли б нас обмежити.

Якщо ви будуєте новий будинок або робите капітальний ремонт, планування для освітлення так само важлива як планування розміщення сантехніки - потрібно ставити її туди, де вона потрібна, а не в коридорі, наприклад, унітаз ліпити. Більшості з нас доводилося працювати з уже встановленим освітленням, і застосувавши трохи стратегічного мислення цілком можна зробити освітлення, яке працює для вас і на вас, воно допомагає працювати і воно ж допомагає відпочити.

Ви можете замовити послугу професійногобриття по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.

Починаємо складати свій план

Пройдіться по будинку з блокнотом і ручкою і в кожній кімнаті, запитайте себе ...

Для чого я можу використовувати цей простір? Подумайте про всіх можливих застосуваннях. У вітальні, можливо, подвійне призначення, діти повинні зробити свою домашню роботу або заняття музикою, ви можете в'язати або шити або використовувати частину приміщення в якості студії. Ви як правило, їсте на кухні або на колінах перед телевізором?

Що на стінах в кожній кімнаті? У вас є картини або рослини, які ви хотіли б підкреслити? Зверніть на все це особливу увагу, тому що це буде визначати ваше акцентне освітлення.

Хто використовує цю кімнату? 60-річний використовує в 15 разів більше світла для читання, ніж десятирічний.

В який час дня люди будуть в цій кімнаті?

Звідки йде природне світло?

написання плану

Тепер візьміть аркуш міліметрівки і накресліть план вашої кімнати, щоб допомогти вам виробити кращі місця розташування різних точок освітлення. Краще, якщо це буде в масштабі, але це не обов'язково.

1. Відзначаємо статичні елементи, такі як каміни, ніші, двері, вікна.

2. Відзначаємо стрілками, в який бік люди найчастіше будуть дивитися - щоб бути особою до телевізора, письмового столу або до вікна, якщо подобається читати в певному кріслі.

3. Відзначте існуючі розетки. У багатьох будинках їх мало, це може привести до небезпечної перевантаження.

4. Щоб скласти схему, відзначте, де повинні бути вимикачі. Думайте логічно - точки входу і виходу в вашому домі - неприємно ж, якщо ви повинні в темряві шукати з якого боку вимикач.

5. Відзначте, де ви будете розміщувати великогабаритну меблі, таку як дивани і ліжка.

6. Згадайте про практичність. Як ви збираєтеся міняти лампи. Що робити, якщо ви живете в кімнаті з дуже високими стелями або в стилі лофт і світильники в 6 метрах над вами?

І пам'ятайте ...

Хоча ви звертаєтеся з кожного кімнатою, як з індивідуальним простором, Ви також повинні врахувати загальне враження від вашого будинку. Наприклад, погано для очей переходити з однієї погано освітленій кімнати в яскраве приміщення. Використовуйте світло для зв'язку приміщень між собою.

Остерігайтеся зробити ваш план занадто складним. Ви можете використовувати одне джерело світла для кількох цілей, повертаючи промінь в різних напрямках.

Візьміть цей план, коли поїдете в магазин купувати все необхідне для освітлення.

вимикачі

Чи буде включатися світло одним вимикачем або декількома, одне клавіша на вимикачі або 2-3? Чи буде диммер?

В ідеалі потрібно скласти кілька варіантів плану для кожної кімнати - з диммерами і без, кожен вимикач не більше ніж на 2 точки освітлення. Не розміщуйте більше трьох перемикачів, інакше ви ніколи не будете пам'ятати, для чого всі вони потрібні.

Підвісні стелі

Плитний фундамент

Піч для лазні

Камянка для лазні