​НЮАНСИ КУПІВЛІ квартиру в новобудові

imagesПріобретеніе квартири в новобудові за останні десять років стало темою досить актуальною. Якраз десятиліття назад первинний ринок будівництва отримав свій активний розвиток в Україні. На самому початку двохтисячних років стало стрімко зводитися безліч житлових будинків. Будинки будувалися різного класу, кількості поверхів і з варіюється вартістю. З'явилася велика кількість компаній-забудовників. Зрозуміло, такі темпи розвитку ринку будівництва не могло не радувати. Як наслідок, всі без винятку будівельні компанії почали співпрацювати з величезною кількістю клієнтів, які прагнуть придбати квартиру в новобудові. В цьому немає нічого дивного, величезна кількість людей нашої країни не влаштовувало їх житлові умови, чому провиною була радянська система будівництва і придбання житла.

Ви можете придбати квартиру своєї мрії на сайті https://demeevka.com за найвигіднішою вартістюна сьогоднішній день.

В середині двохтисячних років процедура покупки квартири в новобудові настільки спростилася, що маса людей вирішили «брати бика за роги». Адже якщо на потрібний момент ви не мали необхідної суми, слід лише в будь-якому банку взяти кредит. Збір документів і потрібних паперів займав всього кілька днів. А після укладення договору про кредит ви приїжджаєте в будівельну компанію, де ваше прагнення придбати квартиру в новобудові втілюється в життя. Фантастично здорово, адже так? І хоча зараз в це складно повірити, але так і було. Але, на жаль, виявилася зворотна сторона блискучої медалі.

Здавалося б, все було елементарно. Просто ситуація з придбанням квартири в новобудові дещо відрізняється від класичного придбання житла на вторинному ринку. Процес займає певний час - найчастіше клієнт змушений чекати не один рік того моменту, коли він стане справжнім власником своєї квартири, зможе закінчити ремонт і вселитися. Але заохочення цінової політики будівельних компаній того часу сприяли придбанню квартири якраз на початку будівництва, враховуючи, що до закінчення зведення будинку вартість квадратного метра виростала вдвічі і більше. Тому клієнт, що зважився придбати квартиру в новобудові на початковому етапі, здійснював вигідну інвестицію, а не тільки економив. Зараз вже з'являється безліч варіантів з готовим житловим комплексом, відмінним варіантом буде жк Сходненськая, новобудови - Аквілон.

Виходячи з того, що не всі клієнти, які прагнуть придбати квартиру в новобудові, були готові витрачати на очікування кілька років, інвестор продавав квартиру в уже достроенном будинку і вкладав виручену суму в новий об'єкт. Відмінний бізнес. Будівельні компанії були зацікавлені в збільшенні обсягів житла, що зводиться. А клієнти, не маючи сумний досвід, не боялися ризику і охоче інвестували гроші в будівництво. Саме відсутність інформації і досвіду клієнтів дозволили статися тим жахливим подіям.

У той час стихійно розвивається будівництва і виникли безчесні компанії, що зібрали величезні суми з коштів покупців, які бажали придбати квартиру в новобудові, і безкарно зникнути. Зрозуміло, це шахрайство, і люди, замішані в цьому обмані, повинні відповісти за законом. Але справа в тому, що переляканий одним шахраєм клієнт, відмовляється довіряти іншим компаніям, чесно працюють на будівельному ринку і потерпілий не менш обманутого покупця. Що ж робити, як відрізнити чорне від білого. Справа в тому, що уникнути подібної пастки досить просто. Всього-навсього, до підписання договору і до того, як ви зважитеся розлучитися зі своїми кровно заробленими грошима, знайдіть інформацію про історію та репутації компанії, у якій ви плануєте придбати квартиру в новобудові. Знайдіть вже зведені об'єкти, поцікавтеся, що ще входить в сферу діяльності фірми-забудовника. Це проста операція. Але саме ці зроблені кроки зможуть уберегти вас від відносин з шахраями.

Звичайно, радує факт, що на сьогоднішній день таких недобросовісних компаній на ринку практично не залишилося. Чи не ті для них часи.

Ремонт квартир в новобудові

​Безпечна покупка квартири у новобудові

​Укладка нового плиточного пола

​Як вибрати квартиру в новобудові