Мультизональне кондиціювання ПраймХолод


мультизональні системи Зараз все більшої популярності набирають системи мультизональної кондиціювання. А все тому, що подібна система може працювати в будівлях будь-якої площі і з будь-яким кількість поверхів.
Мультизональної кондиціювання - це така система, яка працює за принципом «теплового насоса». Ця система для кращого відтворення підтримку температури в окремих приміщеннях і максимальну економію енергоносіїв. Відмінною рисою мультизональної кондиціювання є те, що ви можете призначити для різних кімнат різні температури, і система буде їх автоматичні підтримувати. Кількість кімнат, їх площа і різниця температур значення не мають.

Аммиачные холодильные установки можете посмотреть  вот на сайте ПраймХолод, цены Вас приятно удивят.


Всі сигнали з них надходять на один комп'ютер, який і обслуговує всю систему. На комп'ютері з операційною системою Windows досить встановити невелику програму. Ця програма буде стежити за підтримкою потрібної температури, а також за роботою всієї системи, вказуючи на несправності, помилки і т.д. Системою можна управляти і централізовано, коли приймаються єдині параметри для всіх приміщень.
Плюсом мультизональної кондиціювання є те, що вона здатна забезпечити потрібний рівень комфорту в самих різних приміщеннях: готелях, офісах, школах і т.д. При цьому в будь-якому випадку буде досягатися максимальний рівень економії. До того ж такі системи працюють із дуже високим ККД.
Саме високе ККД і гнучкість дозволяють вважати системи мультизональної кондиціювання самим сучасними на сьогоднішній день.
Напівпромислові або складальні спліт системи комплектуються з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх блоків (4-5) різного типу. Якщо в комплект мульти спліт системи входить 5-6 внутрішніх блоків, то це промислова мультизональна система. Компанія Теплопрок пропонує системи мультізанального кондиціонування з установкою в квартири, офіси, будинки, котеджі.

Профессиональное асфальтирование дорог

Будівництво котеджів з Панелей

Будівництво котеджів з сіп панелей