Льох термосСьогодні продовжуємо тему, про те як побудувати льох своїми руками. У попередній статті, було описано, як зробити звичайний льох на присадибній ділянці.

Такий льох звичайно побудувати не складно, викопав яму, обклав цеглою і зверху поставив погребици. А як бути, якщо грунтові води близько до поверхні? Обійтися без льоху? А де ж зберігати запаси на зиму?

ЛЬОХ

Занадто багато питань, чи не так? І льох не збудувати, стоятиме вода і без нього погано. Як завжди, вихід можна знайти.

Печь булерьян купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Давайте вважати, що рівень грунтових вод знаходиться на глибині 60 см. У цьому випадку зробити подпол або викопати традиційний льох можна (вийде басейн). Будувати надземне сховище накладно - для охолодження приміщення потрібно примусова вентиляція і кондиціонер.
ЛЬОХ

Значить треба побудувати льох-термос. Причому одну його частину робитимемо підлозі заглибленою, а іншу трохи піднятою над землею. Почнемо! Спочатку копаємо приямок глибиною 55 сантиметрів, шириною 3,5 метра і довжиною 3 метри, дно утрамбовуємо глиною. Потім по периметру стрічковий фундамент заливаємо шириною в 4 цегли.

По краях фундаменту, залишаючи проміжок під дверні прорізи зводимо дві стінки товщиною в одну цеглину кожна. Висота стінок на вході в льох 180 сантиметрів, на протилежному боці - 160 сантиметрів.

Арматура

Піч для лазні

Шкаф купе.